دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۱
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۸۵۴۳۲
گزارشگر : ۲۷

شناسایی 133 خانوار جهت ساخت مسکن ویژه مددجویان در استان فارس

شناسایی 133 خانوار جهت ساخت مسکن ویژه مددجویان در استان فارس
(سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۵۱

133 خانوار در مناطق سه گانه هدف ساخت 10 هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در استان فارس شناسایی و مقدمات اجرای طرح فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهدی رجایی، مدیر تامین مسکن و مهندسی کمیته امداد فارس با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه بین بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و کمیته امداد برای احداث منازل مسکونی محرومان در کل کشور، گفت: این واحدهای مسکونی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر ایجاد می‌شود که شامل خانواده‌ های ایتام و نیازمندان است که در 62 نقطه کشور به عنوان نقاط هدف و محروم انجام می شود.
رجایی افزود: سهم استان فارس از این 10 هزار واحد مسکونی، 203 واحد در سه نقطه هدف شهرستان های قیروکارزین، فراشبند و رستم است.
مدیر تامین مسکن و مهندسی کمیته امداد فارس تصریح کرد: تاکنون طی پیگیری های انجام شده 133 خانوار در مناطق هدف شناسایی شدند که مقدمات اجرای طرح فراهم شده است.جذب حداکثر سهمیه تعریف شده در دستور کار این نهاد مقدس قرار دارد.
وی در خصوص جزئیات واگذاری واحدهای مسکونی به نیازمندان گفت: کمک های بنیاد مستضعفان و کمیته امداد به صورت بلاعوض و کمک بنیاد مسکن نیز به صورت اعتبار معوض(تسهیلات کم بهره)به ارزش 1 میلیارد ریال به ازای هر واحد احداثی می باشد.
رجایی در پایان افزود: امکان پذیری مناسب این طرح منوط به همکاری بانک های عامل در پذیرش ضمانت زنجیره ای تسهیلات معوض می باشد که در این زمینه نیز رایزنی های لازم در حال انجام است..
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید