دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ آبان ۱۴۰۰ / ۱۹:۴۴
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۸۵۱۵۲
گزارشگر : ۲۷

طرح شهید ابراهیم هادی ۲ در شیراز رونمایی شد

طرح شهید ابراهیم هادی ۲ در شیراز رونمایی شد
(چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰) ۱۹:۴۴

طی مراسمی از طرح شهید ابراهیم هادی ۲ که به منظور جذب مشارکت و سرمایه‌گذاری خیران و بسیجیان در صندوق امداد ولایت صورت گرفت؛ رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل امداد فارس در مراسم رونمایی از طرح شهید «ابراهیم هادی ۲» که به منظور جذب مشارکت و سرمایه‌گذاری خیران و بسیجیان در صندوق امداد ولایت برگزار شد، گفت: طرح شهید هادی 1 با موضوع جذب حامی برای کودکان بی سرپرست و ایتام در اسفند ماه ۹۸ با شعار «هر بسیجی یک حامی» آغاز شد که این طرح زمینه‌ای برای اجرای طرح ایران مهربان در سراسر کشور شد.
وی با بیان اینکه اجرای طرح شهید ابراهیم هادی توانست برکات زیادی را به همراه داشته باشد، افزود: استان فارس توانست به عنوان استان پیشتاز در اجرای طرح‌های خلاقانه و مبتکر در کشور مطرح شود.
مدیرکل امداد فارس یادآور شد: در طرح شهید ابراهیم هادی یک بیش از ۱۸ هزار نفر از جامعه بسیجیان حامی ایتام شدند که در این طرح نقش بسیج جامعه زنان قابل تقدیر است.
بذرافشان، موفقیت در اجرای این طرح را حاصل همکاری خوب دو نهاد انقلابی سپاه پاسداران و کمیته امداد دانست و اضافه کرد: امیدوارم جامعه بسیجیان، که همواره در محرومیت‌زدایی پیشتاز بوده و کارنامه درخشانی دارند، در اجرای این طرح نیز همچون همیشه یار و همراه امداد باشند تا به نتایج خوبی برسیم.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از نواحی سپاه و شهرستان‌های برتر در این طرح تقدیر شد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید