جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۶
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۸۳۹۹
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل کمیته امداد فارس خبر داد

بهره مندی 3020 خانواده مددجویان از تخفیف هزینه انشعابات

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۲۶

3020 خانواده از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان فارس طی 7 ماهه امسال از مزایای تخفیف هزینه انشعابات، پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری با اعتبار 19 میلیارد و 217 میلیون ریال بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان ، مدیر کل کمیته امداد فارس با اعلام اینکه در 7 ماهه امسال 2544 فقره تخفیف هزینه انشعابات با هزینه 15 میلیارد و 469 میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت این نهاد واگذارشده است، گفت: مددجویان علاوه بر دریافت تخفیف هزینه انشعابات، از تخفیف هزینه گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری نیز بهره مند می شوندکه در مدت مذکور 476 پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری با هزینه 3 میلیارد و 748 میلیون ریال صادر شده است.
بذرافشان در ادامه یادآور شد: این خدمات در شش سرفصل انشعابات آب، فاضلاب، برق، گاز و گواهی تخفیف هزینه پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان و در نظر گرفتن تخفیف به مددجویان ارائه می شود.
مدیر کل کمیته امداد فارس در پایان اضافه کرد: در 7 ماهه امسال 640 فقره انشعاب برق، 520 فقره انشعاب آب و 67 فقره انشعاب فاضلاب و 1317 فقره انشعاب گاز به مددجویان تحت حمایت استان فارس واگذارشده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید