جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۶۵۳۰
گزارشگر : ۸۰
طی عید سعید قربان صورت گرفت؛

کمک دو و نیم میلیارد تومانی مردم/ همه کمک ها میان نیازمندان توزیع شد

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در عید سعید قربان مردم نیکوکار استان قزوین با پرداخت بخش یا تمام هزینه قربانی، دو و نیم میلیارد تومان به نیازمندان استان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان با تقدیر و تشکر از مردم نیکوکار استان بیان کرد: از مردم نیکوکار استان به واسطه مشارکت در کمک به نیازمندان به دو جهت تشکر می کنیم.

وی ادامه داد: تشکر اول بابت استمرار اعتمادشان به خادمان نیازمندان در کمیته امداد استان قزوین و سپاس دوم را به جهت مشارکت در کار خیر و نیکوکاری علیرغم مشکلات اقتصادی است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین توضیح داد: این تقدیر و تشکر تنها به رسم ادب و وظیفه خادمی نیازمندان است چراکه شاهد بودیم برخی از افراد که در سال های گذشته گوسفندی را به نیّت نیازمندان قربانی می کردند، در سال جاری نیز این رسم را استمرار داده و آنها که توانایی قربانی یک گوسفند را نداشتند نیز با پرداخت بخشی از هزینه خرید یک گوسفند با مشارکت سایر هموطنان، در کمک به نیازمندان مشارکت کردند.

وی اضافه کرد: البته تقدیر و سپاس حقیقی و اصلی در بارگاه الهی منظور و برای همه تلاشگران این عرصه، دستگیری و یاریگر روز جزا خواهد بود تا در پیشگاه الهی از رحمت و غفران الهی بهره مند شویم.

حق گویان عنوان کرد: همین جدیت و جهاد مردم نیکوکار استان موجب شد تا شاهد رشد 136 درصدی در جمع آوری کمک های مردمی در عید قربان سال جاری باشیم.

وی اعلام کرد: در عید سعید قربان مردم نیکوکار استان قزوین با پرداخت بخش یا تمام هزینه قربانی، دو و نیم میلیارد تومان به نیازمندان استان کمک کردند که تمامی کمک ها میان نیازمندان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: در توزیع کمک های مردمی امانتداری سیاست اصلی اجرایی در این نهاد است که با جدیت دنبال می شود؛ برای این منظور باید در سرعت در توزیع کمک ها میان نیازمندان اهتمام شود و از سوی دیگر همکاران ما در رعایت اصل امانتداری دقت می کنند تا هر کمکی براساس نیت اهداء کننده هزینه شود.

وی اظهارکرد: یعنی اگر کسی کمکی برای یتیم داده برای نیازمند دیگر هزینه نمی شود و یا اگر مبلغی برای کمک به مسکن نیازمندی داده شده برای جهیزیه هزینه نمی شود چراکه ما به لحاظ شرعی در برابر کمک های مردمی مسئول هستیم.

حق گویان عنوان کرد: کمیته امداد دفاتر این نهاد و یا مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران است البته کد مهربانی# 028*8877* برای پرداخت های غیرحضوری و بدون نیاز به اینترنت در دسترس عموم مردم نیکوکار است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید