جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۶۵۲۷
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

توزیع یک میلیارد و 300 میلیون تومان نذورات عید قربان در بین نیازمندان

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۳۴

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با عید قربان، مردم استان یک میلیارد و 343 میلیون تومان نذورات خود را از طریق این نهاد به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور با اشاره به افزایش 72 درصدی نذورات عید قربان نسبت به سال گذشته بیان کرد: سال گذشته نذورات عید قربان 781 میلیون تومان بوده که امسال به یک میلیارد و 343 میلیون تومان شامل کمک‌های نقد و کالا افزایش یافته است.

وی افزود: این نهاد بر اساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده و به نیت افراد خیر اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در میان نیازمندان کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه اهدای نذورات قربانی علاوه‌بر عید قربان و ماه‌های محرم و صفردر طول سال نیز ادامه دارد گفت: در طول سال گذشته مردم نیکوکار استان یک میلیارد و 800 میلیون تومان نذورات قربانی خود را از طریق این نهاد به دست نیازمندان رساندند.

ملک پور خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا برخی از خانواده‌ها دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند، مردم استان می‌توانند با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود بخشی از مشکلات آنها را رفع کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید