جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۶۵۲۴
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان خبرداد؛

کمک 25میلیارد ریالی خیران زنجانی در عیدسعید قربان /تحقق 94درصدی برنامه های پیش بینی شده

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۳۶

از ابتدای عید سعید قربان تاکنون 341راس گوسفند و6راس گوساله با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کشتارگاههای صنعتی استان توسط خیران ،مراکز نیکوکاری ذبح وپس از بسته بندی در بین نیازمندان ومددجویان تحت حمایت توزیع شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران این هفته با قدردانی از مشارکت خیران در عید قربان گفت:مناسبت های طول سال از جمله عید قربان وغدیر  بسیار حائز اهمیت  است  که با خلاقیت ونوآوری می توان از این مناسبت ها به نفع نیازمندان ومحرومین استفاده کرد.

وی از ذبح 341راس گوسفند و6راس گوساله از عید سعید قربان تاکنون خبر دادوافزود:ارزش ریالی نذورات وقربانی های ذبح شده بالغ بر 25میلیارد ریال می باشد که تحقق 94درصدی برنامه های پیش بینی شده را فراهم کرده است.

مدیر کل کمیته امداد از توزیع هزارو645 بسته معیشتی در بین خانواده های تحت حمایت خبر دادوگفت:ارزش ریالی  بسته های توزیع شده به مددجویان قریب به سه میلیارد ریال می باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان همچنین از اهداء شش هزارو137کیلوگرم گوشت قرمز و سه هزارو 184کیلوگرم کوشت سفید  توسط خیران و نیکوکاران خبر داد و گفت:نذورات و قربانی‌های اهداشده توسط خیران و مراکز نیکوکاری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی  بین  خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند توزیع‌شده است.

صفری با توجه به آغاز مرحله دوم کمک مؤمنانه "و پویش میهمان مولا" با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله) که کمک مؤمنانه به مردم را انقلابی گری واقعی عنوان کردند از مردم ولایتمدار ونوعدوست استان برای مشارکت حداکثری در این رزمایش دعوت کرد.

وی بابیان اینکه علاوه بر نذورات و قربانی بیش از یک میلیارد54میلیون ریال کمک‌های نقدی نیز توسط خیران به خانواده‌های نیازمند پرداخت‌شده است گفت: خیران و مردم نوع‌دوست می‌توانند با استفاده از درگاه الکترونیکی# 024*8877*و نرم‌افزار سنا، سکه و ابوا ، شماره‌حساب 0110769749001با شناسه 880318666 و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹7950030420 نزد بانک ملی کمک‌های خود را به نیازمندان و محرومان اهداء نمایند.انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۶۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید