جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۷
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۶۵۲۰
گزارشگر : ۹۸

توزیع ۸۰ میلیارد ریال گوشت قربانی به نیازمندان البرزی

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۲۷

حدود ۸۰ تن گوشت قربانی به ارزش ۸۰ میلیارد ریال با مشارکت خیران و از طریق ادارات کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به لزوم مشارکت خیران در طرح‌های متنوع این نهاد و به‌منظور رفع نیازهای جوامع محروم استان گفت: امسال ۷۰۰ پایگاه جمع‌آوری نذورات قربانی در استان البرز برپا شد و برخی از خیران نیز برای اهدای نذر قربانی به نیازمندان از روش هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) به عبارتی تأمین منابع مالی تهیه دام به‌صورت مشارکتی با این نهاد استفاده کردند که موجبات توسعه این امر خیر را فراهم کرد.
وی با اشاره به بازدید حوزه نظارت و بازرسی از پایگاه‌های جمع‌آوری نذورات و قربان گاه‌های صنعتی افزود: باوجود شیوع ویروس منحوس کرون رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار قرار گرفت و بازرسان این نهاد در روز عید قربان با حضور در محل ذبح و توزیع گوشت قربانی بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نظارت داشتند.
محمدی فرد گفت: در عید قربان امسال حدود ۸۰ تن گوشت قربانی به ارزش ۸۰ میلیارد ریال با مشارکت خیران و از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد البرز یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت نذورات قربانی علاوه بر دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری از کد دستوری #۱*۸۸۷۷* و شماره کارت مجازی نیز استفاده کردند.
 
تعداد بازدید : ۶۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید