جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۶۵۱۶
گزارشگر : ۸۰
همزمان با اعیاد سعید قربان و غدیر انجام شد؛

طبخ و توزیع 14 هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان شهرستان البرز

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۳۳

رئیس کمیته امداد شهرستان البرز گفت: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم 14 هزار پرس غذای گرم از سوی گروه های جهادی شهدای روحانی و مرکز نیکوکاری موسی بن جعفر (ع) طبخ و میان نیازمندان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین اصلی بیگی بیان کرد: نیکوکاری همواره در جامعه جریان دارد ولی برخی ایام این اقدام برجسته تر می شود.

وی ادامه داد: همزمان با دهه ولایت (عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم) خیرین ونیکوکاران به نیّت های مختلف برای کمک به نیازمندان اقدام کرده اند که یکی از این برنامه ها در مرکز نیکوکاری موسی بن جعفر (ع) برداشته شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان البرز اضافه کرد: در این راستا مرکز نیکوکاری موسی بن جعفر (ع) با همکاری گروه جهادی شهدای روحانی و بسیج در قالب طرح " اطعام علوی" ، 14 هزار پرس غذا طبخ و میان خانواده های نیازمند توزیع شده است.

اصلی بیگی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای خدمتگذاری به محرومان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا مرحله دوم طرح "همدلی برای ایران همدل" را آغاز کرده است.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند با حضور در دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری و همچنین از طریق کد مهربانی# 0281*8877* کمک های خود را اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید