جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۹
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۶۵۰۳
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد ایلام خبر داد:

جوایز ویژه کمیته امداد ایلام برای صاحبان رتبه های برتر کنکور امسال

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۵۹

مدیر کل کمیته امداد استان ایلام از در نظر گرفتن جوایز ویژه توسط این نهاد برای دانش آموزان مددجوی دارای رتبه های برتر در کنکور امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد بیان کرد: با توجه به اهمیت دانش اندوزی و ارتقای سطح علمی فرزندان تحت پوشش وکسب مدارج عالی و علمی دانشگاهی و به منظور توانمند سازی فکری و فرهنگی این افراد،  به هر یک از دانش آموزان مددجوی کمیته امداد که در آزمون سراسری سال 99حائز رتبه های برتر تک رقمی تا  سقف رتبه سه هزار بشوند جوایز ویژه ای به آنان اهداء خواهد شد.
وی افزود: با توجه به فراهم شدن بستر آموزشی دانش آموزان مددجوی پایه دوازدهم، کمیته امداد از طریق موسسات آموزشی به روش های الکترونیکی و غیرحضوری در جهت تشویق و ترغیب این افراد به موفقیت بیشتر در کنکور سراسری و راهیابی به دانشگاهها، لذا این نهاد آمادگی دارد به این نفرات برگزیده جوایز ارزنده ای را اهداء نماید.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: هم اکنون بیش از شش هزار و 900 دانش آموز و نیز هزار و 450 دانشجو از حمایت کمیته امداد استان ایلام برخوردار بوده که در طول سال خدمات گوناگونی را از این نهاد دریافت می کنند.
موسی نژاد تصریح کرد: پرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی به این افراد در طول دوران تحصیل،ارائه خدمات آموزشی رایگان،اعزام به اردوهای تفریحی و زیارتی خارج از استان و حضور در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت از جمله خدمات کمیته امداد به این دانش آموزان و دانشجویان است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید