جزییات خبر

سه شنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۹
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۶۲۱۴
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل امداد فارس خبر داد

آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل

(سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۰۹

مدیر کل امداد فارس از آغاز مرحله دوم پویش مردمی ایران همدل درعید غدیر خم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس پویش ایران همدل را بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دانست و گفت: در مرحله اول این پویش شاهد همکاری بسیار خوب دستگاه های حمایتی و مشارکت حداکثری خیران بودیم.
بذرافشان با اشاره به زمان آغاز مرحله دوم پویش مردمی ایران همدل، افزود: مرحله دوم این پویش برزگ با توجه و عنایت به فرامین مقام معظم رهبری از عید غدیر خم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.
مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: سهم استان فارس در این حرکت عظیم مردمی، 160 هزار بسته معیشتی هر کدام به ارزش 200 هزار تومان است که امیدوارم همچون مرحله اول خیران در کنار امداد ما را در رسیدن به هدف یاری کنند.
او در ادامه به راه های مشارکت مردم در این پویش اشاره کرد و گفت: مردم نیک اندیش استان می توانند از چندین درگاه به صورت غیر حضوری کمک های خود را به نیازمندان اهداء و در این پویش مردمی سهیم باشند. کد USSD کمیته امداد فارس که با شماره گیری #071*1*8877* از طریق تلفن همراه قابل پرداخت است و شماره کارت 6037991899709376 و شماره حساب 0101273073000 که به دریافت کمک خیران جهت جشن نیکوکاری اختصاص یافته است.
بذرافشان در پایان افزود: همچنین خیران و مردم نیکوکار استان می توانند با نصب اپلیکیشن های سکه، سنا و تلفن ملی نیکوکاری 0968877 و سایت امداد امام خمینی(ره) به نشانی emdad.ir نیز اقدام به ارائه کمک های خود به نیازمندان نمایند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۷۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید