جزییات خبر

شنبه / ۲۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۸
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۶۱۴۵
گزارشگر : ۲۷
در 3 ماهه ابتدایی سال 99 انجام شد

ارائه 1467 مورد خدمت حقوقی به مددجویان استان فارس

(شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۲۸

در 3 ماهه ابتدایی امسال 1467 مورد خدمت حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس هدف از ارائه خدمات حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد را ، حل مشکلات حقوقی آنان برشمرد و گفت تنظیم و تدوین قرارداد، مشاوره ، اظهارنامه حقوقی ، دادخواست و شکوائیه، لایحه دفاعی، شرکت در جلسات دادرسی و برگزاری دوره‌های آموزشی در سطح استان فارس از فعالیت‌های اداره حقوقی کمیته امداد استان فارس است.
بذرافشان اضافه کرد: بیشترین خدمات ارائه‌شده توسط اداره حقوقی کمیته امداد فارس به مددجویان در سال جاری، بررسی وتنظیم قرارداد، پیگیری پرونده‌های دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده و مشاوره حقوقی بوده است.
او در ادامه اعلام کرد: در حال حاضر 3 شعبه حل اختلاف و 145 وکیل در سراسر استان به ‌صورت رایگان و باهدف حل مشکلات حقوقی مددجویان با کمیته امداد فارس همکاری می کنند.

مدیر کل امداد فارس یادآور شد: 63 لایحه دفاعیه برای ارائه به مراجع قضایی، 56 دادخواست و 9 شکوائیه و انجام 82 مورد مشاوره حقوقی به مددجویان از اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در 3 ماهه سال جاری است.
بذرافشان افزود: تعداد 82 مورد استعلام و اظهارنامه حقوقی، 214 مورد تنظیم قرارداد و جمعا 1467 مورد خدمت حقوقی در سال جاری به مددجویان ارائه شده است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۶۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید