جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۱
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۴۰۵۸
گزارشگر : ۲۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس اعلام کرد

تهیه جهیزیه برای یک هزار و ۵۰۰ مددجوی کمیته امداد

(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۱۱

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس گفت: با تفاهم نامه ای که با مرکز خیریه «حضرت رقیه (س)» منعقد شده است و با کمک خیران و کمیته امداد فارس، برای یک هزار و ۵۰۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد جهیزیه تهیه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بدری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس با اشاره به مرحله دوم تهیه جهیزیه برای مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: با تفاهم نامه ای که با مرکز خیریه حضرت رقیه (س) منعقد شده است و با کمک خیران و کمیته امداد فارس، برای یک هزار و 500 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فارس، جهیزیه تهیه شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس افزود: این جهیزیه ها شامل 14 قلم است که پنج میلیون تومان آن توسط کمیته امداد امام خمینی (ره)، پنج میلیون از سوی خیران استان و 2 میلیون تخفیف کارخانجات است که آماده شده و در اختیار مددجویان قرار می گیرد.
او اضافه کرد: توزیع جهیزیه برای شهرستان هایی از فارس که خیران آنها آماده واریز کمک خود هستند، امکان پذیر است و ارزش واقعی این جهیزیه حدود 16 میلیون تومان در بازار است.
بدری با اشاره به انجام مرحله اول توزیع جهیزیه در استان، اعلام کرد: در 6 ماهه اول سل 98 نیز، یک هزار جهیزیه برای مددجویان کمیته امداد فارس، تهیه و توزیع شد.
گفتنی است در جهیزیه هایی که کمیته امداد استان در نظر گرفته، یک پک فرهنگی نیز به مددجویان ارائه می شود.
پایان پیام

تعداد بازدید : ۱۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید