جزییات خبر

سه شنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۰
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۱۲۴۱
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل امداد فارس

مادران و همسران شهدا به عنوان اسوه های استقامت قابل تقدیرند

(سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۵۰

مدیر کل امداد فارس از مادران و همسران شهدای 8 سال دفاع مقدس به عنوان اسوه های استقامت یاد کرد و گفت: امروز که شاهد پیشرفت و پیروزی انقلاب اسلامی هستیم نباید نقش این مادران را در تربیت فرزندانی که مدافع آرمان های نظام و انقلاب بودند، نادیده گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل امداد فارس در حاشیه همایش "در کوی نیک نامان" که با موضوع ( نگاهی به نقش زنان در شکل گیری و تداوم فرهنگ دفاع مقدس ) و به مناسبت تجلیل از زنان و همسران شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد، گفت: امروز استقلال، آزادی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در سایه فداکاری و رشادت پیروزمندانی است که خالصانه و عاشقانه جنگیدند و افتخار آفرینی کردند.
او با تاکید بر نقش پررنگ و بی بدیل مادران و همسران شهدا در تربیت فرزندان صالح و شایسته ای که از ناموس و ارزش های نظام اسلامی دفاع می کنند، افزود: امروز که شاهد پیشرفت و پیروزی انقلاب اسلامی هستیم نباید نقش این مادران را در تربیت فرزندانی که مدافع آرمان های نظام و انقلاب بودند، نادیده گرفت.
مدیر کل امداد فارس با اشاره به نقش زنان در 8 سال دفاع مقدس گفت: این زنان امروز به عنوان اسوه های استقامت قابل تقدیرند چرا که در حمایت از رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس نقش آفرینی شایسته ای داشتند.
بذرافشان با بیان اینکه تقدیر از این اسوه های استقامت محدود به زمان و مکان خاصی نیست، اضافه کرد: داشتن روحیه جهادی و ایثارگری مختص امروز و دیروز نیست؛ مردان و زنان غیور ایران زمین از دیرباز در حمایت از وطن خویش و انقلاب شهره هستند.
او در ادامه افزود: در سراسر ایران اسلامی رزمندگانی از دل خانواده های تحت حمایت این نهاد بیرون آمدند و در جبهه های حق علیه باطل حضور یافته و به عنوان مدافع حرم و مدافع وطن، جان خود را نثار کردند.
مدیر کل امداد فارس در پایان گفت: افتخار می کنیم که خانواده امداد هم توانسته با پرورش فرزندان صالح و نائل آمدن آنها به درجه رفیع شهادت، سهمی در دفاع از انقلاب اسلامی داشته باشد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید