جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۲
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۱۱۱۸
گزارشگر : ۲۷

شناسایی بیش از 50 هزار دانش‌آموز نیازمند در فارس

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۲

مدیر کل امداد فارس از شناسایی 25 هزار دانش آموز نیازمند در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 25 هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد هستند که علاوه بر آن 25 هزار دانش آموز دیگر در استان شناسایی شده اند که تحت حمایت نیستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس در مراسم "شور عاطفه ها" با اعلام اینکه سال گذشته در مرحله دوم جشن عاطفه ها 4 میلیارد و 400 میلیون تومان توسط مدارس استان جمع آوری شد، افزود: امسال پیش بینی می شود این مبلغ به 7 میلیارد تومان افزایش یابد.
او با بیان اینکه این مراسم در 5 هزار مدرسه استان به طور همزمان برگزار می شود، عنوان کرد: امید است با استقبال خوب اولیا و دانش آموز عزیز استان، هدایای جمع آوری شده در کوتاه ترین زمان به دست دانش اموزان نیازمند برسد.
بذرافشان در ادامه اضافه کرد: در مرحله اول جشن عاطفه ها 7 میلیارد و 100 میلیون تومان توسط خیران و مردم نیک اندیش استان جمع آوری شده است که در مقایسه با مرحله اول این جشن در سال گذشته 45 درصد رشد را شاهد بودیم.
لازم به ذکر است مرحله دوم جشن عاطفه ها امروز با نام "شورعاطفه‌ها" همزمان با سراسر کشور در بیش از 5 هزار مدرسه سراسر استان برگزار شد. در این مراسم علاوه بر اهدا کمک های نقدی از طریق پاکت های توزیع شده بین دانش آموزان، هدایای غیر نقدی دیگری نیز از طریق تابلو آرزوها به دانش اموزان نیازمند اهدا شد. همچنین در این مراسم به همت دو تن از اولیا دانش آموزان مجتمع آموزشی علوم پزشکی شیراز، یک باب منزل مسکونی به یکی از دانش‌آموزان نیازمند شیراز اهدا شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید