جزییات خبر

شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۵
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۰۹۵۸
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل آموزش و پرورش فارس اعلام کرد

کمک 1300 میلیارد ریالی خیران مدرسه ساز استان

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: خیران مدرسه ساز استان، بیش از یک هزار و 300 میلیارد ریال برای ساخت مدرسه متقبل شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی عسکر نجفی، مدیر کل آموزش و پرورش فارس در اولین همایش شکوه احسان که به منظور تقدیر از 4000 رابط فرهنگی فعال در برنامه جشن های عاطفه ها و نیکوکاری برگزار شد؛ گفت: وظیفه همه ما به عنوان خادمین مردم در عرصه تعلیم و تربیت این است که قدم های بزرگی را در عرصه آموزش برداریم.
وی با تاکید بر به لزوم همکاری میان کمیته امداد و آموزش و پرورش، بدنه اصلی آموزش و پرورش را متشکل از افراد مومنی دانست و اضافه کرد: این افرا در کمک به نیازمندان همیشه در صف اول بوده و با درک عمیق از این ضرورت اجتماعی به کمک مستمندان می پردازند و در کنار کمیته امداد هستند.
مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه قشر ضعیف جامعه با حضور در جبهه های دفاع مقدس در کنار سایر مردم رشادت ها را رقم زدند، تاکید کرد: اگر حضور درد کشیده ها و محرومین را در لایه مدیران نداشته باشیم نباید امید به ادامه حیات انقلاب داشته باشیم.
نجفی با تاکید بر اینکه کمیته امداد فارس امروز 25 هزار دانش آموز بی بضاعت را تحت پوشش قرار داده است، یادآور شد: امروز گرایش به سمت امور خیر در جامعه در حال افزایش است و اعتقاد دارم انجام کار خیر در فارس به یک فرهنگ مبدل شده است. علی رغم همه فشارهای اقتصادی امسال در اردیبهشت ماه خیران مدرسه ساز استان، بیش از یک هزار و 300 میلیارد ریال برای ساخت مدرسه متقبل شدند و در جشن عاطفه ها نیز ثابت می کنیم بازهم فارس در قله است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید