جزییات خبر

شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۹
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۰۹۵۷
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل امداد فارس اعلام کرد

مقام اول جشن عاطفه ها به همت خیران استان

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۳۹

مدیر کل امداد فارس گفت: به همت خیران استان فارس، امداد علاوه بر حوزه معیشتی در حوزه تفکر، اندیشه و روح و جان افراد ورود پیدا کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس در اولین همایش شکوه احسان که به منظور تقدیر از 4000 رابط فرهنگی فعال در برنامه جشن های عاطفه ها و نیکوکاری برگزار شد؛ گفت: کار امداد مدد به حیات، کار و زندگی شرافتمندانه است. به همت خیران استان فارس، امداد علاوه بر حوزه معیشتی در حوزه تفکر، اندیشه و روح و جان افراد ورود پیدا کرده است.
وی با اشاره به اینکه اولین شهید مدافع حرم استان فارس از دل خانواده تحت حمایت کمیته امداد بیرون آمده، ادامه داد: هزاران حافظ یک جز قرآن و یکصد حافظ قرآن از میان دانش آموزان تحت حمایت این سازمان به جامعه معرفی شده اند.
بذرافشان با یادآوری این مطلب که دانش آموزان نخبه بسیاری از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد هستند، یادآور شد: نقش خیران در پرورش این نخبگان یک نقش مهم است چرا که باعث شدند تا دانش آموزان ما ادامه تحصیل داده و بدرخشند.
مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: امروز استان فارس جزو چهارمین یا پنجمین استان به لحاظ جمعیت کشوری است و افتخار می کنیم استان فارسی ها مقام اول در جشن های عاطفه ها و نیکوکاری و همچنین زکات، ایجاد اشتغال و ساخت مسکن کشور را به خود اختصاص دادند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید