دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۰
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۶۱۰۸
گزارشگر : ۲۷
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خبر داد؛

بهره‌مندی 68 هزار و 186 مددجوی فارس از خدمات آموزش خانواده

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۱۰

تعداد 68 هزار 186 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان فارس در 9 ماهه سال جاری از فعالیت‌های آموزشی آگاه‌سازی و آموزش خانوده بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید عبدالعلی سعادت، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه برنامه های آموزشی در راستای عملیاتی نمودن سیاست های فرهنگی اجرا می شود، اظهار کرد: این برنامه‌ها به منظور تقویت رشد باورهای دینی و اعتقادی و توانمند سازی فکری و فرهنگی، مذهبی مددجویان برگزار می شود.

وی با اعلام اینکه برنامه های آموزشی برای ۸ گروه از مخاطبین در نظر گرفته شده است، گفت: کودکان ۷-۳ سال، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی، دختران و پسران باز مانده از تحصیل، دختران و پسران در آستانه ازدواج، زوج های جوان، زنان سرپرست خانوار و مستعدین خودکفایی و اشتغال گروه های هدف آموزش هستند.

سعادت در ادامه به سرفصل های آموزشی اشاره کرد و افزود: این سرفصل ها شامل اخلاق اسلامی، احکام، قرآن، آسیب های اجتماعی ، سبک زندگی اسلامی ، آمادگی برای ازدواج، اهمیت و فضیلت کار و تلاش در اسلام، همسرداری، مشاوره کودکان و نوجوانان، قصص قرآنی، مهارتهای هنری و فرزندپروری می شود که با حضور تعداد 524 نفر از اساتید و مربیان در 9 ماهه امسال اجرا شد.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان فارس با اعلام اینکه 68 هزار و 186 مددجو از آموزش های مذکور بهره مند شدند، گفت:از این تعداد 3 هزار و 769 نفر کودک، 11 هزار 430 نفر دانش آموز ، 2 هزار و 943 نفر دانشجویان و طلاب علوم دینی، 11 هزار و 39 نفر جوانان در آستانه ازدواج، 7 هزار و 256 نفر دختران و پسران بازمانده از تحصیل، 4 هزار و 113 نفر زوجهای جوان، 20 هزار و 146 نفر زنان سرپرست خانواده، 4 هزار و 986 نفر مستعدین خودکفایی و 2 هزار و 504 نفر از سالمندان بودند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۷۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید