دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۲
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۵۹۸۵
گزارشگر : ۲۷
در آذر ماه امسال رخ داد

جذب 834 مشترک جدید

(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۲

در آذرماه امسال و در طرح مشترک یابی، 834 مشترک و 260 حامی جدید در شهرستان شیراز جذب کمیته امداد فارس شدند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان فارس در خصوص جمع آوری صدقات در 9 ماهه سال جاری گزارشی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی کارگر ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه در آذرماه امسال صدقات مردم شریف استان با رشد قابل ملاحظه ای نسبت به آذرماه سال گذشته همراه بوده است، گفت: مبلغ 1 میلیارد و 814 میلیون تومان توسط مردم نیک اندیش استان در قالب صدقه به نیازمندان کمیته امداد در آذر ماه مساعدت شده است و این در حالی است که این میزان کمک در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشدی 24 درصدی برخوردار بوده است.
وی با تاکید بر برنامه ریزی های صورت گرفته توسط این نهاد در خصوص جذب مشترکین جدید، اظهار کرد:با توزیع بیش از 10 هزار صندوق صدقات خانگی و جذب مشترکین جدید در سطح استان امید است که در ماه های آتی نیز شاهد رشد قابل توجه صدقات در استان باشیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فارس با اعلام اینکه در 3 هفته گذشته در سطح شهرستان شیراز در قالب طرح مشترک یابی 834 مشترک جدید جذب شده است، عنوان کرد: در این مدت نیروهای امداد به هزار و 760 مورد منازل شهرستان شیراز مراجعه و موفق به جذب این تعداد مشترک شدند که به تعبیری بیش از 30 درصد مردم این شهرستان در مراجعات به عنوان مشترک صندوق صدقات با کمیته امداد امام خمینی(ره) همراهی کردند. همچنین در این طرح 260 حامی جدید نیز جذب شدند.
کارگر با اشاره به رشد قابل توجه کمک‌های مردمی به کمیته امداد این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: مردم نیکوکار این استان در 9 ماهه سال جاری ، 14 میلیارد و 649 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که نشانه اعتماد مردم به کمیته امداد این استان است.
وی با بیان اینکه تعداد 444 هزار و 62 مشترک صندوق صدقه در سطح استان وجود دارد ، اظهار کرد: از این تعداد 428 هزار و 271 صندوق کوچک خانگی و ۱۰ هزار و 545 صندوق بزرگ معابر و ۵ هزار و 246 صندوق متوسط در سطح استان تعبیه شده است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۵۵۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید