دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۷ / ۰۷:۰۲
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۵۹۰۳
گزارشگر : ۲۷
در 9 ماهه امسال رخ داد

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 10 هزار و 500 مددجو

(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۰۷:۰۲

طی 9 ‌ماهه امسال در جهت توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ، 10 هزار و 500 نفر از مددجویان استان فارس ، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند.

مدیر کل کمیته امداد فارس گزارشی از عملکرد 9 ماهه سال جاری این حوزه در خصوص آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمد بذرافشان ، مدیر کل کمیته امداد فارس با اشاره به اینکه توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان را از مهم ترین اهداف این نهاد است، اظهار کرد: با ارائه آموزش های فنی و حرفه ای ، مقدمات خودکفایی و توانمندسازی مددجویان به میزان قابل توجهی فراهم و از ظرفیت های متقابل سازمان فنی و حرفه ای و کمیته امداد ، به خوبی استفاده می شود.
وی با اعلام اینکه در 9 ماهه نخست امسال 10 هزار و 500 نفر از مددجویان تحت حمایت آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند ، اظهار کرد:از این تعداد ، 4 هزار و 500 نفر در دوره های پایدار سازی ، 3 هزار و 900 نفر در دوره های مهارت آموزی و 2 هزار و 100 نفر در دوره های مقدماتی شرکت کردند.همچنین تعداد 550 نفر از مددجویان نیز بابت کاریابی به مؤسسات و شرکت ها معرفی شدند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید