دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۰
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۴۵۲۲
گزارشگر : ۲۷

کمک 213میلیاردریالی حامیان فارس به ایتام و محسنین

(پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۵۰

حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در فارس در شش ماهه نخست امسال 213میلیارد ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

رییس اداره اکرام کمیته امداد فارس ، اقدامات انجام‌شده در حوزه اکرام ایتام و محسنین در شش ماهه نخست سال 97 را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد،حسین بابایی،رییس اداره اکرام کمیته امداد فارس گفت:حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در شش ماهه نخست امسال 213میلیاردریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند و با این حرکت نوع دوستانه به آنها آرامش را هدیه دادند.
وی افزود: اکنون 94 هزار و 682 حامی نیکوکار استان فارس حمایت از 25 هزار و 68 فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را برعهده‌دارند که از این تعداد 11 هزار و 375 فرزند از ایتام و 13 هزار و 693 فرزند از محسنین هستند.
رییس اداره اکرام کمیته امداد فارس با بیان اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، اظهار کرد: در این طرح حامیان محسنین، 76 میلیارد ریال و حامیان ایتام نیز میزان 137میلیارد ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
بابایی با اعلام اینکه ، میانگین سرانه دریافتی فرزندان طرح اکرام در شش ماهه اول سال 97 نسبت به زمان مشابه سال گذشته ، 25 درصد رشد داشته است ، گفت:میانگین سرانه پرداختی حامیان طرح اکرام نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، رشد 28 درصدی داشته است ودرآمد کل طرح اکرام نیز ، 20 درصد رشد نهایی داشته است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۲۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید