دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ / ۰۷:۱۷
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۳۳۱۶
گزارشگر : ۱۰۴

اختصاص 276 میلیارد تومان اعتبار اشتغال به مددجویان فارس

(دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷) ۰۷:۱۷

بیش از 276 میلیارد تومان اعتبار اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس اختصاص یافت.

مدیر کل کمیته امداد فارس در خصوص اعتبارات اشتغال امسال توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس با اشاره به اعتبار ۱۹۰ میلیارد تومانی اشتغالزایی استان در سال گذشته گفت: اعتبارات اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد امسال نسبت به سال گذشته یک و نیم برابر افزایش یافته است.

وی افزود: 105 میلیارد تومان اعتبار بانکی و 45 میلیارد تومان اعتبار صندوق امداد ولایت و 126 میلیارد و500 میلیون تومان اعتبار اشتغال پایدار روستایی و عشایری و شهرهای زیر 10 هزار نفر به مددجویان کمیته امداد فارس و متقاضیان واجد شرایط اختصاص یافته است.

مدیرکل کمیته امداد فارس بیان کرد: پارسال با جذب 146میلیارد تومان اعتبار بانکی رتبه نخست اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور را کسب کرد.

محمد بذرافشان با بیان اینکه بیش از 13 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فارس سال گذشته با صرف بیش از 146 میلیارد تومان اعتبار، شاغل شده اند، گفت: یش بینی می شود امسال مددجویان بیشتری با دریافت تسهیلات اشتغال مشغول به کار شوند.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از دو هزار و 600 مددجو در دوره های آموزش فنی و حرفه ای شرکت کرده اند که با فراگیری مهارت های آموزشی و دریافت تسهیلات اشتغال به بازار کار وارد می شوند.

مدیرکل کمیته امداد فارس افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار و 150 طرح خودکفایی با صرف حدود 15 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای مددجویان تحت حمایت اجرا شده است.

انتهای پیام

 


تعداد بازدید : ۳۸۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید