دکمه موبایل منو

جزییات خبر

جمعه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۶
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۳۲۸۱
گزارشگر : ۱۰۴

عزم جزم کمیته امداد فارس و سپاه پاسداران برای محرومیت زدایی

(جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷) ۱۳:۱۶

کمیته امداد فارس, سپاه فجر استان و قرارگاه محرومیت زدایی شهید اسکندری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف محرومیت زدایی از مناطق حاشیه نشین شیراز و خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

مدیرکل کمیته امداد فارس محورهای همکاری این تفاهم نامه را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس با بیان اینکه توانمندسازی خانواده های تحت حمایت، فقر زدایی و رسیدگی به محرومان رسالت اصلی کمیته امداد است، گفت: هم افزایی امکانات و بهره مندی از ظرفیت های سپاه پاسداران می تواند پیشرفت و آبادانی در مناطق محروم را تسریع کند.
وی با تقدیر از از مشارکت و اقدامات موثر سپاه پاسداران در محرومیت زدایی مناطق محروم استان افزود: این نهاد انقلابی همواره با مشارکت در طرح های مختلف از جمله مقاوم سازی و بهسازی مسکن و تهیه جهیزیه یاری گر کمیته امداد فارس بوده است.
مدیرکل کمیته امداد فارس ادامه داد: مشارکت در توزیع سبد معیشتی، البسه و لوازم التحریر، ساخت، خرید، مرمت، مساعدت در تامین هزینه های لوله کشی و انشعاب فاضلاب منازل مسکونی مددجویی و مشارکت در حرفه آموزی، اشتغالزایی و اهدای جهیزیه به نوعروسان مددجو از مهمترین محورهای این تفاهم نامه است.
این تفاهم نامه همکاری سه جانبه به امضای سردار حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران, سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس و محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد فارس رسید.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۱۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید