دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۸
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۶۱۴۶۷
گزارشگر : ۱۰۴
در مراسم تقدیر از مدیرکل فنی و حرفه ای فارس اعلام شد:

آشنایی هفت هزار مددجوی فارس با آموزش های فنی و حرفه ای

(شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۳:۳۸

هفت هزار مددجوی استان فارس با آموزش های فنی و حرفه ای آشنا شدند.

مدیرکل کمیته امداد فارس برنامه های آموزش فنی و حرفه ای مددجویان تحت حمایت را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس امروز در مراسم تقدیر از مدیرکل فنی و حرفه ای استان گفت: سال گذشته با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بیش از هفت هزار مددجوی استان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با مهارت های حرفه اَموزی ، پایدار سازی و کارآفرینی آشنا شدند که تعداد زیادی از این مددجویان با استفاده از تسهیلات بانکی کمیته امداد مشغول به کار شده اند.

وی با تقدیر از مدیرکل فنی و حرفه ای استان افزود: بیش از 750 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فارس به صورت مستقیم، هزار و 500 مددجو در مراکز فنی و حرفه ای شهرستان های مختلف استان و چهار هزار و 700 مددجو در آموزشگاه های آزاد تحت نظارت فنی و حرفه ای مهارت های مختلف فنی را فرا گرفتند.

محمد بذرافشان هماهنگی در بازدید از سایت انرژی های نو خورشیدی، نیازسنجی آموزش و اعلام به شهرستان ها برای آموزش به مددجویان ، همکاری مشترک موسسات دانش بنیان با کمیته امداد و سازمان فنی و حرفه ای ، ایجاد تفاهم نامه مشترک درخصوص استفاده از مراکز آموزشی شبانه روزی فنی و حرفه ای از جمله همکاری های مشترک اداره کل فنی و حرفه ای با کمیته امداد فارس در سال گذشته بوده است.

وی ادامه داد: دوره های آموزشی در زمینه های کشاورزی و دامپروری، صنعت و خدمات با همکاری دو اداره کل کمیته امداد فارس و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برای ناظران و مددجویان برگزار شد و آموزش طرح های انرژی های نو و انرژی بادی از جمله طرح های کارآفرینی نوین برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس بوده است.

مدیرکل کمیته امداد فارس بیان کرد: سال گذشته ۷۵۳ مددجو در شهرستانهای خرم بید،  استهبان، داراب، خرامه، لامرد، لارستان،  نی ریز،  فیروزآباد به صورت مستقیم از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۹۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید