دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۰۴
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۵۷۲۷۷
گزارشگر : ۶۷
از ابتدای امسال تاکنون

677 نیازمند کازرونی از وام کارگشایی بهره‌مند شدند

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۰۴

یک میلیارد و 374 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی از ابتدای سال جاری تاکنون به 677 نیازمندکازرونی پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پرویز شفیعی، مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون، رسیدگی به محرومان و نیازمندان را از اهداف مهم این نهاد برشمرد و گفت: تسهیلات کارگشایی به منظور تأمین هزینه‌های درمانی ، اعطای وام به محکومان دیه و جرائم غیر عمد، وام خرید،تأمین مسکن و اعطای مسکن، کمک به خرید لوازم منزل، ایجاد کار انگیزی، پرداخت بدهی، پرداخت کمک هزینه ازدواج و دیگر موارد به مددجویان پرداخت می شود.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیارد و 374 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به 677 نیازمندکازرونی پرداخت شده است که این روند همچنان ادامه دارد.

مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون به فعالیت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اشاره و تاکید کرد: صندوق امداد ولایت به منظور ارائه تسهیلات به خانواده‌های کم برخوردار و نیازمندکار خود را آغاز کرده است که بخش زیادی از مشکلات نیازمندان را در بخش های مختلف با پرداخت تسهیلات برطرف می کند.

شفیعی، شرایط پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان را تشریح کرد و گفت: ابتدا مددکاران کمیته امداد شرایط متقاضیان دریافت تسهیلات را بررسی می کنند که در مرحله بعد خانواده های نیازمند از تسهیلات قرض الحسنه بهره مند می شوند.

وی افزود: وی ادامه داد:تسهیلات قرض الحسنه بسته به نوع نیاز خانواده های متقاضی به مبلغ دو میلیون ، سه میلیون و پنج میلیون تومان به آنها پرداخت می شود.

شفیعی همچنین به تسهیلات پرداختی سال ۹۵ اشاره و بیان کرد: در سال گذشته یک میلیارد و 596میلیون تومان به 939 نفر از نیازمندان  پرداخت شده است.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید