دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۹
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۵۷۱۹۰
گزارشگر : ۶۷

کلید 20 واحد مسکونی به مددجویان خرم‌بید اهدا شد

(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۹

12 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت 30 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خرم بید اختصاص یافته است که کلید 20 واحد آن به مددجویان اهدا شد.

 رئیس کمیته امداد شهرستان خرم بید به تشریح اقدامات حوزه مسکن و ساختمان این مدیریت در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی رضا کنعانی، رئیس کمیته امداد شهرستان خرم بید،با بیان اینکه یکی از اقداماتی که کمیته امداد برای حمایت از مددجویان انجام می دهد، تهیه مسکن مناسب است، گفت: 12 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت 30 واحد مسکونی در شهرستان خرم بید اختصاص یافته است که شش میلیارد تومان آن از منابع داخلی کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد با بررسی‌ واحدهای مسکونی مددجویان اقدام به تعمیر، ساخت وخرید مسکن مددجویی می کند، ادامه داد: بررسی و بازدید از واحدهای مسکونی در راستای توانمند سازی و خودکفایی مددجویان انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان خرم بید تاکید کرد: هم اکنون یکی از مهم‌ترین مشکلات مددجویان تحت حمایت داشتن مسکن مقاوم است که کمیته امداد با ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان، مشکل آنها را برطرف می کند.

کنعانی با بیان اینکه کمیته امداد شهرستان خرم بید علاوه بر ساخت و تعمیرات  واحدهای مسکونی، ساخت و تعمیر سرویس‌های بهداشتی، حمام و آشپزخانه را برای مددجویان تحت حمایت انجام می دهد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 خانوار تحت حمایت از تعمیرات کلی و جزیی واحدهای مسکونی بهره مند شدند که 15 میلیون تومان برای این تعمیرات هزینه شده است.

وی ضمن تقدیر از همکاری بنیاد مسکن شهرستان خرم بید بیان کرد: ساخت مسکن مددجویان در روستا و شهر  با همکاری بنیاد مسکن خرم بید انجام شده است که در سال گذشته 590 میلیون و 810 هزار تومان برای احداث 17 واحد مسکن روستایی  و مبلغ 200 میلیون تومان جهت احداث و خرید تعداد 7 واحد مسکن شهری هزینه شده است.

 انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۳۹۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید