دکمه موبایل منو

اخبار

در شش ماهه نخست امسال صورت گرفت:

ایجاد 67 فرصت شغلی جدید برای مددجویان منطقه یک شیراز

photo
با پرداخت یک میلیارد و 942 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در شش ماهه امسال، 67 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شیراز ایجادشده است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان فارس ، علی رضا دشتی، رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره) منطقه یک شیراز بابیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار و رسیدن به خودکفایی و استقلال مالی همچنین توانمندی جامعه هدف ولی نعمتان تحت حمایت این نهاد ، از اهداف مهم کمیته امداد است ، گفت: راهبرد اصلی این نهاد توانمندی خانواده‌ها ی تحت حمایت از طریق ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال پایدار می باشد.

وی بابیان اینکه افراد متقاضی ایجادشغل با نظارت تخصصی وارد میدان عمل می شوند و مسیرراه را پیدا می‌کنند ، افزود: در فعلی در شرایط فعلی اقتصاد جامعه ، با ایجاد شغل برای متقاضیان اشتغال، به نوعی در کنار دولت ،به وضعیت اقتصادیجامعه نیز کمک می شود.
رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره) منطقه یک شیراز راه برون‌رفت در این برهه زمانی را ، همدلی عنوان کرد وگفت :امروزه با عزم جدی وحرکت جهادی ، با داشتن روحیه بسیجی می توانیم گام های شایسته ای در این مسیر برداریم.

دشتی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ، 67 فرصت شغلی جدید برای ولی نعمتان تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی(ره) منطقه یک شیراز بااعتباری بالغ‌ بر یک میلیارد و 942 میلیون تومان در مشاغل مختلف و موردعلاقه متقاضیان ایجادشده است که تعداد 49 شغل در زمینه اشتغال پایدار از محل تسهیلات بانکی و 17 شغل نیز از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای اعضا خانواده های تحت حمایت این نهاد ایجادشده است.
رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره) منطقه یک شیراز در پایان گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، آموزش مهارت‌های شغلی به افراد جویای شغل، نظارت بر طرح‌های اشتغال را سه محور اصلی تشکیل‌دهنده برنامه اشتغال‌زایی کمیته امداددانست وگفت:تاپایان سال انتظار داریم تعداد 200 شغل جدیدبرای اعضاء خانواده های تحت حمایت این منطقه درکلان شهر شیراز ایجاد می گردد.
انتهای پیام
۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۲۵۶
کد خبر : ۹۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید