دکمه موبایل منو

اخبار

رییس کمیته امداد کوار اعلام کرد

خبر فرهنگی کوار

photo
در شش ماهه نخست سال جاری هزار و 630 نفر ، با اعتباری بالغ بر220 میلیارد ریال از خدمات فرهنگی در سرفصل های گوناگون آموزشی،مشاوره،تربیتی،زیارتی و اردویی برخوردار شدند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان کوار،نبی اله رحیمی،رییس کمیته امداد شهرستان کوار، بهره گیری از مراکز علمی و حوزه های علمیه را جهت ارائه خدمات فرهنگی به جامعه زیر پوشش به منظور افزایش باورهای دینی و سبک زندگی اسلامی مهم دانست.
وی با بیان اینکه خدمت رسانی به محرومان باید با حفظ کرامت ، سرعت،دقت و بی منت ارائه شود،افزود:توجه به آینده نگری در طراحی برنامه ها دارای اهمیت بالایی است و باید شناخت دقیقی از آینده فقر،خصوصا فقر فرهنگی داشت.
رحیمی با تاکید بر این که شناخت انواع محرومیت های مادی و معنوی نیازمندان و مددجویان از اهمیت خاصی برخوردار است،بر ضرورت شناسایی نیازمندانی که عزت نفسشان مانع از مراجعه آنها به کمیته امداد می شود اشاره کرد.
رحیمی افزود: در شش ماهه نخست سال جاری هزار و 630 نفر ، با اعتباری بالغ بر220 میلیارد ریال از خدمات فرهنگی در سرفصل های گوناگون آموزشی،مشاوره،تربیتی،زیارتی و اردویی برخوردار شدند.
وی بیان کرد:کانون فرهنگی تربیتی شهرستان کوار آماده ارایه خدمات فرهنگی و آموزشی (از قبیل آموزش قرآن،کلاس های فنی و حرفه ای،آموزش هنرهای دستی،خوشنویسی،روانشناسی،تربیت بدنی ،سفره آرایی،آشپزی،برگزاری نمایشگاه و جشن های ملی و مذهبی )به نیازمندان شهرستان بوده و از صاحب نظران و اساتید جهت مساعدت در زمینه بهبود خدمات دعوت به عمل می آورد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۳۶
کد خبر : ۹۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید