دکمه موبایل منو

اخبار

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره ) قیروکارزین خبر داد

اهداء جهیزیه به 160 نوعروس تحت حمایت امداد قیروکارزین

اهداء  جهیزیه به 160 نوعروس تحت حمایت امداد قیروکارزین
در شش ماهه نخست سال جاری 160 جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد قیر و کارزین اهدا شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان قیروکارزین ، رضوی زادگان رئیس اداره کمیته امداد قیروکارزین، با اعلام اینکه در شش ماهه نخست سال جاری تعداد 160 جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد قیروکارزین اهدا شده است ، گفت:برای این تعداد جهیزیه و هدیه ازدواج با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه این نهاد علاوه بر مساعدت مالی و نقدی به نوعروسان تحت حمایت ، خدمات دیگری نیز ارائه می کند ، اظهار کرد: کلاسهای آموزشی در زمینه های مختلف ازدواج از جمله خدماتی است که این نهاد ارائه می دهد.این کلاس ها می تواند به تحکیم بنیان خانواده مددحویان تحت حمایت ، با هدف آشنایی با اصول و مهارت‌های زندگی برای زوج‌های جوان زیر پوشش این نهاد کمک کند.
رضوی زادگان با تاکید بر اینکه نوعروسان در این دوره‌های آموزشی نکات ارزنده‌ای را در زمینه های مختلف احکام، بهداشت فردی، بهداشت روانی، مسائل فرهنگی و اجتماعی و ... از مشاوران فرا می گیرند ، عنوان کرد:باید تلاش کنیم تا ازدواج آسان به ‌عنوان یک امر مهم و حیاتی برای داشتن یک جامعه سالم، سرزنده و پویا، از اولویت اصلی خانواده‌ها و جامعه محسوب شده و سرمایه‌گذاری مفید و مؤثر در این زمینه صورت گیرد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۴۲
تعداد بازدید : ۲۵۹
کد خبر : ۹۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید