دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امدادکازرون خبرداد:

لبخندمهر درمدارس شهرستان کازرون همزمان با سراسر کشور

photo،کازرون
جشن ملی و سراسری عاطفه ها با رویکرد تامین نیازهای دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند و با شعار لبخند مهر در شهرستان کازرون برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان کازرون، بیژن سهرابی با اعلام این خبر افزود: جشن ملی و سراسری عاطفه ها با رویکرد تامین نیازهای دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند و با شعار لبخند مهر در شهرستان کازرون برگزار می شود.

یزدانی سرپرست اداره آموزش وپرورش این شهرستان بااشاره به فواید انفاق ونوع دوستی ازدیدگاه قرآن وائمه اطهار،اظهارداشت : برگزاری جشن عاطفه هاازمصادیق کمک به هم نوع است ودانش آموزان راتشویق به شرکت فعال دراین مراسم می کند.همچنین برگزاری چنین مراسمی موجب توسعه نوع دوستی و انفاق در میان نسل جوان می شود.

سهرابی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره )شهرستان کازرون در ادامه با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها هرساله درتمامی نقاط کشور برگزار می شود گفت: امسال بیش از100مدرسه و بیش از30 مرکزجمع آوری کمکهای مردمی درسطح شهرستان کازرون میزبان جشن عاطفه ها خواهند بود.

اومشارکت های مردمی را مهم ترین عامل پیشرفت برنامه های کمیته امداد دانست و تصریح کرد: جشن عاطفه ها با همکاری کمیته امداد،آموزش وپرورش ،بسیج و صدا وسیما طی روزهای 15 و16 شهریور ماه درسطح شهرستان و11 مهرماه  مدارس کازرون  برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره )شهرستان کازرون اضافه کرد: 637دانش آموز تحت حمایت این نهادمی باشند که 364نفرازآنها یتیم و چشم به راه کمک های مردمی درجشن عاطفه ها هستند.

سهرابی با اشاره به اینکه 20 هزار پاکت جشن عاطفه ها در بین دانش آموزان توزیع خواهد شد اضافه کرد:سال گذشته بیش از 128میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی وانتظامی در شهرستان کازرون جمع آوری و بین دانش آموزان نیازمند توزیع گردید.

سهرابی یادآور شد: تلاش مجدانه در کاهش آلام نیازمندان در موسم بازگشایی مدارس، آشنایی خیرین با فعالیتهای فرهنگی و آموزشی کمیته امداد، ارائه خدمات افزون تر به دانش آموزان تحت حمایت و کمکهای موردی به دیگر دانش آموزان نیازمند، اجرای طرح محسنین و حامی یابی برای دانش آموزان نیازمند و ترویج روحیه نوعدوستی و فرهنگ انفاق از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها است.

او اعتماد مردمی به کمیته امداد امام را سرمایه ای ارزشمند برای این نهاد خواند و تاکید کرد: در سایه این اعتماد است که مردم و خیرین نیکوکار شهرستان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل کمیته امداد می دهند تا در اسرع وقت به دست نیازمندان برسد.

 

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۲۴۰
کد خبر : ۷۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید