دکمه موبایل منو

اخبار

نماینده مردم ممسنی و رستم در بهارستان:

مدیر کل امداد فارس مدیری برنامه محور و عملیاتی است

مدیر کل امداد فارس مدیری برنامه محور و عملیاتی است
نماینده مردم ممسنی و رستم در بهارستان با مدیر کل امداد فارس در نشستی صمیمی به گفتگو پرداخت.

نماینده مردم ممسنی و رستم در بهارستان با مدیر کل امداد فارس در نشستی صمیمی به گفتگو پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد امام خمینی(ره)محمد گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به عملکرد خوب کمیته امداد فارس در راستای حل مشکلات جامعه هدف کمیته امداد،اظهار داشت:یکی از ویژگیهای خوب این نظام ارتباط مردم با مسئولین جهت پیگیری مسایلی است که بهره بردار اصلی آن خود مردم هستند.

او با بیان اینکه در جهت رفع نیازهای جامعه هدف کمیته امداد،جلسات متعددی در سطح استان تاکنون برگزار شده است،گفت:با بررسی های به عمل آمده می بایست تعداد جلسات افزایش یافته و مسایل مربوط به معیشت این قشر مطرح و برای رفع آن گام های موثری برداشته شود.

نماینده مردم ممسنی در بهارستان ضمن برنامه محور و عملیاتی خواندن مدیر کل امداد فارس ، تصریح کرد:نمونه های بی بدیلی ازاین قبیل موجب اعتماد دوچندان مجلس به این نهاد مردمی شده است.همچنین شایان ذکر است که در پایش ها و قضاوت ها ی به عمل آمده از این نهاد ، کمیته امداد فارس به عنوان دستگاه ممتاز در میان سایر کمیته های امداد در کشور انتخاب و برتر شناخته شده است و این مهم قطعا به دلیل خدمات ارزشمند و صادقانه ی مدیر کل امداد فارس است.

گودرزی سرکشی های میدانی را در رفع مشکلات و شناسایی نیازهای قشر نیازمند بسیار موثر دانست و اذعان داشت:فارس در این زمینه نسبت به دیگرسایر کمیته ها موفق تر عمل کرده است .به صورتی که مدیر کل امداد فارس بر حسب شناسایی نیاز در دوران خدمت خود بیش از ۸ بار از یک شهرستان بازدید کرده است.همچنین به طور میانگین کمتر از ۶ ماه از هر اداره در سطح استان بازدید می کند.

او در ادامه افزود:جامعه تحت حمایت کمیته امداد،جامعه ای حساس است که همین بازدیدها و سرکشی های میدانی می تواند موجب دلگرمی آنها شود و مدیر کل امداد فارس به خوبی این مورد را درک کرده و بدون هیچ واسطه ای با مردم ملاقات می کند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس با بیان اینکه کمیته امداد نهادی حمایتی است گفت:اما با این وجود می بایست حمایت ها تبدیل به توانمند سازی شود تا موجب کاهش هزینه های کشور گردد و فارس در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است و می تواند برای سایر نهادهای حمایتی الگو باشد.

گودرزی با اعلام اینکه اکثر افراد تحت حمایت کمیته امداد در بافت های فرسوده زندگی می کنند اظهار داشت:کمیته امداد در بحث مقاوم سزی مسکن این افراد ورود خوبی داشته است و حتی برای فاقدین مسکن نیز تسهیلات ساخت در اختیارشان قرار می دهد.

او در بخش دیگری از سخنان خود به دانش آموزان بی بضاعت اشاره کرد و گفت:به لطف خدا و همت کمیته امداد در جشن عاطفه ها کمک های قابل توجهی جمع آوری و به دست آنها رسید.و شایان ذور است جامعه کمیته امداد نیاز به حمایت مستمر دارد.

نماینده مردم ممسنی با اعلام اینکه مجلس در برنامه ششم میزان ۷ هزار میلیارد تومان را برای فقر زدایی در نظر گرفته است ،عنوان کرد:خوشبختانه این اعتبار و همچنین اعتبار اشتغالزایی رشدی دو برابری داشته است
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۲۳۷
کد خبر : ۷۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید