دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد سرچهان اعلام کرد:

برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها با توزیع 4 هزار پاکت میان دانش آموزان

سرچهان
مرحله دوم جشن عاطفه ها در روز 11مهرماه وبا توزیع 4000هزار پاکت در میان دانش آموزان برگزار شد

مرحله دوم جشن عاطفه ها در روز 11مهرماه وباتوزیع 4000 پاکت در میان دانش آموزان سرچهان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد فارس و به نقل از کمیته امداد شهرستان سرچهان ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)سرچهان با اعلام اینکه مرحله اول جشن عاطفه ها در این شهرستان  درروزههای 15و16شهریورماه سال جاری برگزار شد گفت: در این مرحله کمکهای مردمی به صورت نقدی وغیرنقدی جمع آوری شد و  مرحله دوم این جشن در قالب توزیع 4000پاکت و با همکاری بسیار خوب آموزش وپرورش  بین دانش آموزان نیازمند در بخش سرچهان برگزار شد.

علی شهابی با ابراز  خوشبختی از حس نوعدوستی مردم سرچهان در آستانه بازگشایی مدارس در ادامه افزود: مردم نوعدوست این منطقه یکبار دیگر با کمکهای سخاوتمندانه خود در مرحله اول جشن عاطفه ها دانش آموزان نیازمند را مورد حمایت قرار دادند که پیش بینی میشود کمکهای جمع آوری شده از سطح مدارس در مرحله دوم بالغ بر 150.000.000ریال باشد.

او با بیان اینکه دغدغه های اصلی ما در کمک به دانش آموزان نیازمند در حال حاظر موارد مختلفی است اذعان داشت:علاوه بر هزینه های پوشاک خصوصا پوشاک زمستانی،دغدغه ما برای نیازمندان منطقه ، مشکل سرویس مدارس و...است که مردم می توانند همانند گذشته در کمک به دانش آموزان نیازمند حمایت وعنایت داشته باشند.

 رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)سرچهان در پایان  از سخاوت و نوعدوستی مردم این بخش و همکاری مسئولین بخصوص رئیس آموزش وپرورش سرچهان تقدیر و تشکر کرد.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲
تعداد بازدید : ۲۸۲
کد خبر : ۷۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید