دکمه موبایل منو

اخبار

ساخت 150 واحد مسکن مددجویی در شیراز ؛ به زودی

ساخت 150 واحد مسکن مددجویی در شیراز ؛ به زودی
با مشارکت خیران استان فارس، ساخت 150 واحد مسکن مددجویی به زودی در شیراز آغاز می شود.

مدیرکل کمیته امداد فارس درباره ساخت مسکن مددجویی در شیراز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: زمین این واحدهای مسکونی تهیه شده و ساخت آن با همکاری خیران شیرازی به زودی در منطقه شریف آباد شیراز آغاز می‌شود.

محمدبذرافشان افزود: این پروژه در 10 بلوک 15 واحدی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس اجرا می شود و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده هر نیک اندیش یک واحد مسکونی را ساخته و کلید آن را به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تحویل می دهد.

وی با اشاره به ضرورت شفاف سازی چگونگی مصرف مشارکت های مردمی در کمیته امداد بیان کرد: نیک اندیشان باید بدانند کمک هایشان چگونه و در چه زمینه ای هزینه می‌شود و به همین منظور شرایطی فراهم شده تا خیران بتوانند به صورت مستقیم در حوزه اجرای امور مورد نظرشان مشارکت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد فارس با تقدیر از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و اداره کل نظارت و کنترل ساختمان معاونت فنی شهرداری شیراز گفت: با موافقت گشتاسبی مدیرکل درآمد شهرداری شیراز مددجویان این پروژه از 98 درصد تخفیف هزینه صدور پروانه بهره مند شدند و با همراهی نامورچی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هزینه خدمات نظام مهندسی مددجویان این پروژه رایگان خواهد بود.

محمد بذرافشان افزود: این واحدهای مسکونی بر اساس اولویت به مددجویان واجد شرایطی که سرپرستشان فوت شده و ایتام واجد شرایط تحویل داده می شود.

انتهای پیام


۱۳ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۴۰
تعداد بازدید : ۳۷۶
کد خبر : ۲۱

نظرات بینندگان

رحمن عباسی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ Iran
0
0
0

باسلام اینجانب رحمن عباسی باکدملی ۲۴۵۱۸۱۳۲۲۹وباشماره کارت۶۰۳۷۹۹۷۹۴۳۷۳۱۳۴۰کارت امدادوولایت ازشهرستان قیروکارزین استان فارس هستم ودرخواست وام ویاکمک بلاعوض احداث مسکن دارم،خواهشمندییم بادرخواست خانواده چهارنفری ماکه دریک اتاق باسقف درب داغون بلوکی بدون ستون وبدون حتی حمام موافقت کنیدباتشکر رحمن عباسی


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید