دکمه موبایل منو

اخبار

رییس کمیته امداد جره و بالاده اعلام کرد

پرداخت 27 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان

photo
رییس کمیته امداد بخش جره وبالاده گفت: درسال 97 مبلغ 27 میلیارد و280 میلیون ریال تسهیلات اشتغال از منابع بانکی وازمحل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت این بخش اختصاص یافت.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود قاسمی، رییس کمیته امداد جره و بالاده اظهار داشت: رویکرد حال حاضر امداد توانمند سازی مددجویان امداد می باشد ولازمه موفقیت مددجویان بعد از بحث اشتغال وخودکفائی تلاش وپشتکار، همت مضاعف وروحیه جهادی است.
وی عنوان کرد: شکوفایی مناطق روستایی با ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم روستا موجب جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر وآسیب های اجتماعی پیش روی آنان خواهد شد.
رییس کمیته امداد جره و بالاده با اشاره به تلاش این نهاد برای کمک به بهبود فضای کسب‌ وکار و اشتغال اقشار نیازمند گفت: توسعه وایجاد اشتغال خرد و زود بازده ومشاغل خانگی، ایجاد فرصت‌های جدید اقتصادی با رویکرد توانمندسازی گروه‌های هدف در مناطق کمتر توسعه یافته برای کمک به مهاجرت معکوس از جمله رویکردهای کمیته امداد برای بهبود فضای کسب‌ وکار و اشتغال اقشار نیازمند است.
قاسمی در پایان خاطر نشان کرد: کمیته امداد درکنار پرداخت تسهیلات اشتغال، خدمات آموزشی و مشاوره و نظارت بر حسن اجرای طرح های اشتغال توسط ناظران اشتغال را نیز جهت پایداری مشاغل ایجاد شده انجام می دهد.

انتهای پیام

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵۲
کد خبر : ۱,۹۰۰

نظرات بینندگان

حمداله عربلو بخشدار سابق جره و بالاده
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ Iran
5
1
1

ضمن عرض خداقوت و خسته نباشی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مهندس قاسمی در ایجاد اشتغال و نوانمندسازی مددجویان بخش جره و بالاده سپاسگزاری و قدردانی میکنم و از خداوند منان تندرستی و توفیقات روزافزون این مدیرارزشمند و موفق در نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستارم.


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید