دکمه موبایل منو

اخبار

اهدای 80 سری جهیزیه به نو عروسان مددجوی استان فارس

اهدای 80 سری جهیزیه به نو عروسان مددجوی استان فارس
با مشارکت 280 میلیون تومانی کمیته امداد استان و بسیج سازندگی سپاه فجر فارس ، 80 سری جهیزیه امروز به نو عروسان مددجوی کمیته امداد استان فارس اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد فارس در خصوص اهدای این جهیزیه ها توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: این جهیزیه ها به ارزش سه میلیون و 500 هزار تومان با مشارکت 50 درصدی کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه فجر فارس برای نوعروسان مددجوی کمیته امداد در مناطق محروم استان تهیه شده که شامل 17 قلم کالای اساسی زندگی است.

وی بیان کرد: این جهیزیه ها شامل یخچال ، تلویزیون ، جارو برقی ، فرش ، اجاق گاز ، پنکه و سرویس آشپزخانه است.

محمد بذرافشان ادامه داد: قرآن مجید، مفاتیح الجنان، کتاب ها و محصولات فرهنگی مربوط به خانواده و تربیت فرزندان نیز از جمله هدایای فرهنگی بود که در این جهیزیه ها به به زوجهای جوان اهدا شد.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و 800 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان فارس اهدا شده است.

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: این نهاد در زمینه ازدواج خدمات مختلفی را به مددجویان تحت حمایت ارائه می دهد که اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و بانوان سرپرست خانوار در صورت ازدواج مجدد، پرداخت کمک هزینه ازدواج به پسران نیازمند و ارائه مشاوره رایگان قبل از ازدواج از جمله این خدمات است.

انتهای پیام


۱۲ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۶۵۱
کد خبر : ۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید