دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان کوار عنوان کرد

حمایت نیکوکاران بومی و غیر بومی از هزار و 50 یتیم و فرزند نیازمند

photo
نیکوکاران کواری طی ۱۰ ماهه سال جاری بیش از 9 میلیارد ریال در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد کوار، نبی اله رحیمی، رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان کوار بابیان اینکه طرح‌های اکرام ایتام و محسنین ازجمله طرح‌های موفق این نهاد است، گفت: حامیان بومی و غیر بومی شهرستان طی ۱۰ ماهه سال جاری بیش از 9 میلیارد ریال در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.
وی با اشاره به فرهنگ اصیل مردم شهرستان کوار در انجام امور خیرخواهانه بیان کرد: مردم نیکوکار شهرستان کوار همواره در انجام کارهای خیر پیشتاز هستند و توجه ویژه آن‌ها به مباحث اعتقادی و دینی، همکاری حداکثری را در طرح‌های مشارکتی این نهاد در امر خدمت‌رسانی بهتر به محرومان رقم‌زده است.
رحیمی افزود: هم‌اکنون 600 یتیم و فرزند نیازمند از حمایت 1050 حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.
وی با دعوت از نیکوکاران شهرستان برای مشارکت در طرح‌های اکرام و محسنین گفت: مردم خداجوی شهرستان می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد شهرستان، یتیم و یا فرزند نیازمند(محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل 30 هزار تومان به آن‌ها کمک کنند.
رحیمی با اشاره به روش‌های نوین دریافت کمک‌های مردمی بیان کرد: کد دستوری #۰71*۸۸۷۷* تلفن همراه، ارسال عدد یک به شماره۸۸۷۷، سامانه نیکوکاری(تلفن رایگان۰۹۶۸۸۷۷)، بخش‌های نیکوکاری نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه، درگاه‌های اینترنتی emdad.ir،mohsenin.ir ، hamsofreh.ir و همچنین شماره‌حساب 4444466604 نزد بانک ملت شعبه کوار و شماره کارت 6104337770055786 در دستگاه‌های عابر بانک و کارت‌خوان برای سهولت در دریافت کمک‌های مردمی در نظر گرفته‌شده است.
وی افزود: کمک های اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت ، درمان و بیمه آتیه جامعه هدف تحت حمایت هزینه می شود.
شایسته ذکر است: طی ۱۰ ماهه سال گذشته حامیان خیر اندیش ۶ میلیارد و 200 میلیون ریال در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.که شاهد افزایش رشد 45 درصدی در میزان پرداختی در سال جاری می باشیم.
انتهای پیام


۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۳۷۹
کد خبر : ۱,۴۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید