دکمه موبایل منو

اخبار

کمک 4میلیاردو 830 میلیون ریالی حامیان استهبان در طرح «اکرام ایتام» و «محسنین»

photo
نیکوکاران در نه ماه امسال با طرح اکرام ایتام به صورت نقدی و غیر نقدی مبلغ 4 میلیارد و 830 میلیون ریال همکاری ومساعدت داشتند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استهبان، عبداله رستمی، رئیس کمیته امداد شهرستان استهبان گفت: امدادگران اکرام ایتام و محسنین درحوزه مشارکت های مردمی اقدامات بسیاری ارزنده ای را در ۹ ماهه سال جاری در زمینه جمع‌‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی حامیان و خیران انجام داده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های رسیدن به عزت و آسایش دنیا و آرامش عقبی، حمایت مادی و معنوی از بی‌پناهان و نیازمندان است، ادامه داد: طرح اکرام ایتام و محسنین با مساعدت حامیان و خیران برای ارتقای معیشت و تکریم ایتام گام بر می‌دارد و در طول فعالیت خود با استقبال بی‌نظیر مردم خیر و نیکوکار مواجه شده و اقدامات اساسی را برای رفع نیازهای خانواده‌های ایتام از جمله مسکن، تحصیل، ازدواج و درمان به انجام رسانده است.

رستمی، با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های اکرام ایتام ، محسنین ، ضحی و مفتاح الجنه به نفع نیازمندان کمیته امداد صورت می‌گیرد، اضافه کرد: خوشبختانه در ۹ ماهه سال‌جاری، مردم همکاری مطلوبی با این اداره در اجرا و جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشته‌اند به طوری که میزان جذب کمک های نقدی و غیر نقدی و واریز مستقیم به حساب ایتام درقالب طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت های مردمی 4 میلیارد و 830 میلیون ریال رسید.

رییس کمیته امداد شهرستان استهبان با اشاره به اینکه کمک های مردمی برای طرح اکرام ایتام و اکرام محسنین است، افزود: با جذب 4میلیارد و830میلیون ریال نزدیک به 101 درصد از برنامه در سال جاری محقق شده است.

وی با اشاره به این خبر گفت: در سال جاری هزار و صد نفر حامی از 82 نفر فرزندیتیم و271 نفر فرزند طرح محسنین حمایت می کنند.
انتهای پیام


۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۳۳۱
کد خبر : ۱,۴۸۹

نظرات بینندگان

روحی حجت
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ Iran
5
0
0

ممنون دست شما درد نکنه


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید