دکمه موبایل منو

اخبار

توسط کمیته امدادمنطقه یک شیراز انجام می شود

827 فرزند تحت حمایت مشمول طرح اکرام ایتام ومحسنین هستند

photo
827 فرزند یتیم و محسنین مشمول طرح اکرام و محسنین کمیته امداد منطقه یک شیراز هستند و از خدمات این نهاد وحمایت های خیرین بهره مند می‌شوند.
به گزارش سایت خبری کمیته امدادامام خمینی(ره) استان فارس ، علی رضا دشتی ، رئیس اداره منطقه یک شیراز با بیان اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین یکی از طرح‌های حمایتی کمیته امداد است، گفت: بخش اکرام از فرزندان یتیم و بی‌سرپرست حمایت و بخش محسنین نیز از فرزندانی که پدرشان از کار افتاده، زندان و متارکه کرده‌اند، حمایت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون827 فرزند یتیم و محسنین از خدمات این نهاد وحامیان در شهرشیراز بهره مند هستند، بیان کرد: از این تعداد 525 نفر یتیم و 302 نفر از فرزندان محسنین هستند.
دشتی به تعداد حامیان طرح اکرام و محسنین این اداره اشاره کرد و افزود: هم اکنون 4 هزار و 563 نفر حامی و خیر درطرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد منطقه یک شیرازهستند که از این تعداد 2 هزار 796 نفر حامی ایتام و مابقی از فرزندان محسنین و 213 نفر نیز به صورت مشترک از فرزندان ایتام و محسنین حمایت می کنند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره منطقه یک شیراز بیان کرد: خیران وحامیان از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه،8 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود در قالب طرح اکرام و محسنین کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 36درصد رشد داشته است.
دشتی در ادامه با بیان اینکه نیکوکاران می‌توانند خانواده‌های یتیم و محسنین را در حل مشکلاتی مانند تأمین مسکن مناسب حمایت کنند،اظهار کرد:حامیان می توانند در موارد دیگری همچون بیماری سرپرست یا اعضای خانواده، امور تحصیل، ازدواج و اهدای کمک‌هزینه مربوط به آن نیز از فرزندان معنوی خود حمایت کنند.

انتهای پیام
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۷۲۱
کد خبر : ۱,۴۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید