دکمه موبایل منو

اخبار

رشد 20درصدی زکات در خرامه

photo
در9ماهه سال جاری بیش از ۴5۴ میلیون تومان زکات از سوی نیکوکاران شهرستان خرامه پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان خرامه،هوشنگ زارعی، رئیس اداره کمیته امداد خرامه، با اشاره به توصیه های قرآن کریم و ائمه اطهار(ع) در خصوص اهمیت و آثار وضعی پرداخت زکات گفت:تبلیغ و اطلاع رسانی از آثار و برکات پرداخت زکات و ارائه گزارش از نحوه هزینه کرد زکات،زمینه حضور بیشتر خیران برای مشارکت در این فریضه الهی را فراهم می کند.
زارعی با تاکید بر اهمیت تلاش همگانی برای ترویج و فرهنگ سازی زکات در جامعه گفت:روحانیون نقش مهم و تاثیر گذاری در تبلیغ امور دینی و مذهبی به ویژه احیاء پرداخت زکات دارند و ضرورت دارد در سخنرانی های خود در مورد اهمیت این فریضه الهی تلاش کنند.آگاهی مردم از آثار و برکات عظیم پرداخت زکات،استقبال عمومی را در عمل به این واجب الهی به همراه دارد.
وی با تاکید بر اهمیت اهتمام اعضای شورای زکات در جهت رشد و شکوفایی امر مهم زکات در جامعه و با قدردانی از امام جمعه ولایی و فرماندار جهادی شهرستان یاداور شد:مردم خداجوی شهرستان خرامه در 9 ماهه سال جاری بیش از454 میلیون تومان زکات پرداخت کردند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته(370 میلیون تومان) از رشد بیش از ۲۰ درصدی برخوردار می باشد.
شایان ذکر است مبالغ زکات جمع آوری شده در این شهرستان در سرفصل های کمک به نیازمندان ،مسکن ،جهیزیه ،درمان ،کمک معیشت وپروژه های عام المنفعه هزینه شده است.
انتهای پیام
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۳۲۸
کد خبر : ۱,۴۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید