دکمه موبایل منو

اخبار

به مناسبت چهلین سالگرد پیروزی انقلاب صورت گرفت

اعزام۴۳ نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان مرودشت به سفر زیارتی مشهد مقدس

photo
رئیس کمیته امداد شهرستان مرودشت از اعزام 43 مددجوی تحت حمایت این نهاد به مشهد مقدس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد مرودشت، مسلم دمیری، رئیس کمیته امداد شهرستان مرودشت اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه دهه مبارک فجر۴۳ نفر از مادران و دختران مددجو این نهاد حمایتی- امدادی به مشهد مقدس اعزام می شوند.
وی، با بیان اینکه این سفر زیارتی6روزه باعث ایجاد نشاط روحی و معنوی میان مددجویان می شود، افزود: تقویت باور‌های دینی و اعتقادی، ایجاد روحیه خودباوری و آشنایی بیشتر مددجویان با مسائل دینی و اعتقادی از دیگر اهداف این سفر زیارتی است.
رئیس کمیته امداد شهرستان مرودشت در جمع بدرقه مددجویان اعزامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد:صاحبان اصلی این انقلاب شما هستید وما در حالی پیروزی انقلاب را جشن میگیریم که انقلاب به خواری چشم دشمنان دوران بلوغ خودرا طی کرده است.
دمیری همچنین از همت خیران در راه اندازی چنین کاروان‌های زیارتی قدردانی کرد و گفت: از برکات نظام اسلامی ما حضور پُر رنگ نیکوکاران و خیران در پیشرفت و آبادانی کشور است که تاکنون 258 نفراز مددجویان زیارت اولی درقالب کاروان شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند .
وی در پایان تصریح کرد:در۱۰ماه امسال484نفراز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مرودشت از سفر‌های زیارتی مشهدمقدس ، قم، عتبات عالیات و اربعین حسینی بهره مند گردیده اند.
انتهای پیام
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : ۳۴۴
کد خبر : ۱,۴۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید