دکمه موبایل منو

اخبار

اهدای جهیزیه به 193 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد مرودشت

photo
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مرودشت از اهدای جهیزیه در 9ماهه ی امسال به مبلغ 5 میلیارد و 422میلیون ریال به نوعروسان تحت حمایت این شهرستان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مرودشت، مسلم دمیری، رئیس کمیته امداد مرودشت اظهار کرد:این تعداد جهیزیه از محل اعتبارات دولتی به ارزش 4 میلیارد ریال و به 163نفر و از محل کمک های مردمی و خیرین به تعداد 30 نفر به مبلغ 893 میلیون ریال اهدا شد.
دمیری افزود : یکی از اقدامات مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزاری جلسات مشاوره قبل از ازدواج جوانان بوده است که با مشارکت حداکثری مواجه شده است . در این کلاس ها ، تکنیک های همسر داری و نحوه برخورد صحیح با همسران آموزش داده می شود.سایر کلاس ها و آموزش ها شامل احکام بانوان ، حقوق تکالیف زوجین و همچنین روان شناختی زوجین، افزایش صمیمیت زوجین می شود .

رئیس کمیته امداد مرودشت در خصوص طرح اهدای جهیزیه به نو عروسان نیازمند اظهار کر‌د: کمک به مستضعفین و نوعروسان و دامادان بی بضاعت ، یک امر خدا پسندانه است و یکی از اهداف کمیته ی امداد حمایت جوانان است.
دمیری در پایان گفت :کمال تشکر وسپاس از حضور و مشارکت و کمک های مردمی و خیرینی که ما را در این امر نیک حمایت کردند را داریم ، این حمایت ها می تواند سبب تسریع و شکل گیری در امر ازدواج جوانان باشد.
انتهای پیام
۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱
تعداد بازدید : ۱,۲۷۱
کد خبر : ۱,۴۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید