دکمه موبایل منو

اخبار

افزایش 20درصدی زکات در مرودشت

photo
رئیس اداره کمیته امداد امام حمینی(ره)مرودشت از رشد 20 درصدی زکات این شهرستان در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)، مسلم دمیری، رئیس اداره کمیته امداد مرودشت گفت: مبلغ کل پرداختی و جمع آوری زکات در 9ماهه سال گذشته 40میلیارد و269 میلیون ریال جمع آوری بوده است که شامل زکات مستحب، زکات واجب، فطریه عام و فطریه سادات و کفارات غیر عمد می شود.
وی در ادامه افزود :شورای زکات کمیته امداد مرودشت توانسته است نیاز بسیاری از محرومین ونیازمندان و هزینه های زندگیشان را پرداخت کند. این پرداختی ها در زمینه های درمان 43 مورد، احداث مسکن 9مورد ، تکمیل و تعمیرات مسکن 13مورد که برای نیازمندان ساخته و بازسازی شده ودر زمینه معیشت که از لزومات زندگی است 203نفر را پوشش داده است و همچنین 9مورد شامل سایر پروژها صرف شده است.
دمیری در ادامه ذکر کرد: کمیته امداد شهرستان مرودشت در بین شهرستانهای استان فارس توانسته است بعد از شیراز مقام اول جمع آوری زکات را به دست آورد .67 درصد از زکات کمیته امداد امام خمینی (ره)مرودشت در جهت کمک به نیازمندان هزینه شده است و33 درصد در خصوص پروژهای عام المنفعه هزینه شده است که ۹مورد از این پروژها شامل حسینه 2مورد، مسجد 2مورد ، کتابخانه 1مورد و سایر پروژها 4مورد هزینه شده است.
انتهای پیام
۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۳۹۰
کد خبر : ۱,۴۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید