دکمه موبایل منو

اخبار

پرداخت بیش از یک میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج مددجویان استهبان

photo
عبداله رستمی رئیس کمیته امداد شهرستان استهبان گفت: کمک هزینه ازدواج دختران و پسران تحت پوشش کمیته امداد، از ابتدای سال ۹۷ تاکنون به75 نفر اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد استهبان، عبداله رستمی، رئیس کمیته امداد استهبان درباره کمک هزینه جهیزیه و ازدواج به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بیان کرد: کمیته امداد همیشه بودجه‌ای را جهت دختران و پسران در شرف ازدواج و بانوانی که مجددا ازدواج می‌کنند، در نظر می‌گیرد.
رستمی در ادامه بیان کرد: کمک هزینه ازدواج دختران و پسران تحت پوشش کمیته امداد شهرستان استهبان ، از ابتدای سال ۹۷ تاکنون به 75 نفر اختصاص یافته است که مبلغ اعتبار مورد نظر بیش از یک میلیارد بوده است که از این تعداد دختران بیشترین میزان دریافت کنندگان بوده اند و البته پسران و زنانی که مجددا هم ازدواج کرده اند، شامل این تعداد می‌شوند.
وی در ادامه درباره اعطای وام و تسهیلات به افرادی که نیازمند کمک هستند؛ اما تحت پوشش کمیته امداد نیستند، اظهار کرد: کمیته امداد به افرادی که تحت پوشش نیستند به صورت وام قرض الحسنه و یا بلاعوض تسهیلاتی تحت عنوان وام کارگشایی اعطا می‌کند. اعتبارات اعطایی محدود و به افراد به عنوان اقشار آسیب پذیر کمک می‌شود.
انتهای پیام


۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸
تعداد بازدید : ۴۳۲
کد خبر : ۱,۴۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید