دکمه موبایل منو

اخبار

توسط کمیته امداد مرودشت صورت گرفت

آموزش و ایجاد شغل برای 393 نفر از مددجویان تحت حمایت

photo
رئیس کمیته امداد شهرستان مرودشت گزارشی از فعالیت های این نهاد در زمینه اشتغال مددجویان مددجویان تحت حمایت در 9ماهه ی اول سال خبر داد .
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مرودشت، مسلم دمیری، رئیس کمیته امداد شهرستان مرودشت دمیری با بیان اینکه کمیته امداد برای متقاضیان شغل، کلاس های آموزشی و مهارت آموزی و کارآفرینی برگزار می کند، گفت: این آموزش ها و کلاس های پایدار سازی در زمینه های دامپروری ، خیاطی، حسابداری، کامپیوتر، و... تشکیل می شود که با پرداخت تسهیلات از محل قرض الحسنه به بانک ها برای 133نفر با اعتبار 16 میلیارد ریال و همچنین پرداخت تسهیلات از محل اشتغال پایدار روستایی برای 8 مورد با اعتبار 4هزار میلیارد ریال شغل ایجاد شده است.
وی در ادامه افزود:جمع کلی پرداخت تسهیلات 97جهت 153نفر به مبلغ 21میلیارد 675میلیون ریال است.ما با اجرای این طرح با همکاری مسئولان ، تلاش و اشتیاق مددجویان تحت حمایت توانسته ایم ایجاد اشتغال را در بین مددجویان فراهم سازیم و با برگزاری این مهارت آموزی ها اشتغال زایی را در بین داوطلبان رواج دهیم و ایجاد امید و انگیزه را درزمینه کار در بین دواطلبان ایجاد کنیم .
انتهای پیام

۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : ۲۵۱
کد خبر : ۱,۳۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید