دکمه موبایل منو

اخبار

در ۹ ماهه نخست امسال محقق شد

بهره‌مندی یک هزار و 590 مددجو از خدمات آموزش خانواده

photo
رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) پاسارگاد از آموزش و مشاوره یک هزار و 590 مددجوی این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) چاسارگاد، محمد مرید زاده، رئیس کمیته امداد شهرستان پاسارگاد گفت:یک هزار 590 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان از فعالیت‌های مشاوره و راهنمایی آموزشی آگاه‌سازی و آموزش خانوده بهره‌مند شدند.
وی با بیان اینکه برنامه‌های آموزشی در راستای عملیاتی کردن سیاست‌های فرهنگی اجرا می‌شود، گفت: این برنامه‌ها به منظور تقویت رشد باور‌های دینی و اعتقادی و توانمند سازی فکری و فرهنگی، مذهبی و بالا بردن سطح آگاهی مردم و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و فرهنگی و اخلاقی مددجویان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های آموزشی برای ۸ گروه از مخاطبان در نظر گرفته شده است، افزود: کودکان ۳ تا ۷ سال، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی، دختران و پسران باز مانده از تحصیل، دختران و پسران در آستانه ازدواج، زوج‌های جوان، زنان سرپرست خانوار و مستعدین خودکفایی و اشتغال گروه‌های هدف آموزش هستند.

مرید زاده، به سرفصل‌های آموزشی اشاره کرد و افزود: این سرفصل‌ها شامل اخلاق اسلامی، احکام، قرآن، آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی اسلامی، آمادگی برای ازدواج، اهمیت و فضیلت کار و تلاش در اسلام، همسرداری، مشاوره کودکان و نوجوانان، قصص قرآنی، مهارت‌های هنری و فرزندپروری می‌شود که با حضور تعداد 12 نفر از اساتید و مربیان در ۹ ماهه امسال اجرا شد.
انتهای پیام
۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵
تعداد بازدید : ۲۱۰
کد خبر : ۱,۳۶۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید