دکمه موبایل منو

اخبار

به منظور دیدار با کارکنان، مددجویان و مرکز نیکوکاری صورت گرفت

بازدید مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان فارس از اداره کمیته امداد شهرستان گراش

photo
محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس به منظور دیدار با کارکنان ، مددجویان و طرح های خودکفائی از کمیته امداد امام خمینی گراش سرکشی کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی شهرستان گراش، علی شهابی، رئیس کمیته امداد گراش با اعلام این خبر گفت : به منظور ارزیابی عملکرد و فعالیت های کمیته امداد امام خمینی گراش، این بازدید صورت گرفت .
درطی این بازدید، مدیر کل امداد فارس از طرح های خوداشتغالی وخودکفائی ، خانواده ایتام و مسکن در حال ساخت مددجویان دیدار کرده و از نزدیک مسائل و مشکلات موجود را بررسی و دستور پیگیری و رفع مشکلات را صادر کرد.
محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس تصریح کرد: مردم گراش مردمی متدین، انقلابی و خیراندیش هستند و فعالان اقتصادی و خیران گراش همواره در امور خیرخواهانه پیشگام بوده اند؛ لذا مشارکت مردم و خیران در عرصه ارائه خدمات مطلوب این نهاد به مددجویان می تواند موفقیت هرچه بیشتر اقدامات و فعالیت های این نهاد را رقم خواهد زد.
بذرافشان در این جلسه نسبت به رفع برخی از مشکلات قول مساعد داد و گفت: از مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد کشور برای حضور در گراش دعوت کردیم و ایشان قول دادند در آینده، حتما به گراش سفری خواهند داشت.
وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته خدمات قابل توجهی در موضوع رفع محرومیت‌زدایی صورت گرفته است، افزود: کمیته امداد فارس خدمات ‌رسانی به مناطق محروم را یک وظیفه ذاتی می‌داند و در طی سال‌های گذشته تلاش شده این مهم از شمال تا جنوب استان فارس مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: با توجه به اینکه دامنه فقر روز به روز عریض‌تر می‌شود اما مددجویان و جهادگران کمیته امداد شبانه ‌روز مشغول خدمت‌رسانی هستند که این امدادرسانی آنان نیز جای قدردانی دارد.
بذرافشان همچنین از افزایش صدقات شهرستان گراش خبرداد و بیان کرد: با توجه به آمار موجود نسبت به پارسال در این شهرستان با افزایش 30 درصدی رو به رو هستیم و این نیز نشان از اعتماد مردم به کمیته امداد دارد.
وی بیان کرد: با یک برنامه‌ریزی همه جانبه و یک همدلی موفق شدیم صف جهیزیه را در استان فارس و شهرستان به صفر رسانده و به تمام متقاضیان تسهیلات نیز خدمات ارائه دهیم.
فرماندار گراش، بخشایش پور ضمن تقدیر و تشکر از حضور پر خیر و برکت مدیرکل امداد فارس در گراش، گفت: توجه به اقشار ضعیف وآسیب پذیر از توصیه های اولیای دین بوده است ؛ لذا امام خمینی(ره) با تاسی از اهل بیت در ابتدای انقلاب دستور به تشکیل کمیته امداد دادند و خدمات قابل توجهی به جامعه هدف، بخصوص مناطق محروم ارایه داده است و امیدوارم مدیرکل محترم توجه ویژه ای به گراش بخصوص مناطق محروم داشته باشد.
وی با اشاره به خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تلاش های کمیته امداد عبادتی ارزشمند است چرا که کمک به ضعفا عبادت است و این نهاد توانسته است حدود بسیار بالایی رضایتمند عمل کند.ضمن اینکه کمیته امداد نهادی است که سعی می کند جوشش انفاق را در جامعه ایجاد کند و این مطلب بسیار مهم است، البته توجهات دولتی نیاز است و باید باشد لکن مردم در امور خیر باید حضور داشته باشند.
در ادامه این جلسه جعفری، رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری گزارش مبسوطی از فعالیتهای پرثمر این مرکز در 9 ماهه سال جاری ارائه داد.
انتهای پیام۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۵۶
تعداد بازدید : ۵۴۷
کد خبر : ۱,۳۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید