دکمه موبایل منو

اخبار

تقدیر امام جمعه و بخشدار اشکنان از کمیته امداد این شهرستان

photo
امام جمعه و بخشدار اشکنان با حضور در کمیته امداد این شهرستان از پرداخت وامهای اشتغالزایی ، حمایت از مددجویان و ایجاد فرصت های مناسب شغلی ایجاد شده توسط این نهاد تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امدادامام خمینی (ره )اشکنان،امام جمعه و بخشدار اشکنان با حضور در کمیته امداد این شهرستان، از پرداخت وام های اشتغالزایی ، حمایت از مددجویان و ایجاد فرصت های مناسب شغلی ایجاد شده توسط این نهاد تقدیر کردند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اشکنان گفت:از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان تسهیلات بانکی در اختیار مددجویان تحت حمایت این نهاد قرار گرفته است که موجب ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای مددجویان تحت حمایت شده است.
وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس سیاست های کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت حمایت از مددجویان تحت حمایت علاوه بر پرداخت تسهیلات بانکی، بیش از 220 میلیون تومان وام کارگشایی نیز در اختیار مددجویان قرار گرفته است.
باهوش با تقدیر از مدیرکل امداد فارس برای تخصیص اعتبارات لازم جهت مددجویان از حمایت های امام جمعه وبخشدار اشکنان در تریبون ها و رسانه های جمعی از این نهاد مقدس تقدیر کرد.
گفتنی است به واسطه عملکرد خوب ومناسب این نهاد در اشکنان امام جمعه وبخشدار اشکنان با حضور در امداد حضرت امام اشکنان از تلاش های و پیگیری های انجام شده تقدیر کردند.
انتهای پیام


۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۶۴۶
کد خبر : ۱,۳۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید