دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد داراب اعلام کرد

اعزام 43 مددجوی کمیته امداد داراب به مشهد مقدس

photo
کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان داراب ، 43 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را به اردوی شوق زیارت مشهد مقدس و مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام کرد .
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد علی نوربخش، رئیس کمیته امداد شهرستان داراب اعلام کرد: 43 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را به اردوی شوق زیارت مشهد مقدس و مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام کرد.
واحد فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان داراب با شناسایی مددجویانی که تا به حال موفق به زیارت امام رضا (ع) نشده بودند و آرزوی دیرینه آنان زیارت امام رضا (ع) بود ، این زمینه را برای زنان سرپرست خانوار تحت حمایت خود مهیا نمود و آنان را به آرزوی خود رساند.
رئیس کمیته امداد داراب در این زمینه بیان نمود که این اردوها می تواند علاوه بر ایجاد فضای معنوی و غتی سازی اعتقادات برای مددجویان در اوقات فراغت آن ها نیز نقش به سزایی داشته باشد .
وی با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون نیز 141 نفر از مددجویان تحت حمایت این اداره به مشهد مقدس اعزام شدند افزود این افراد در قالب طرح شوق زیارت و با کمک های خیرین به این اردوی زیارتی و فرهنگی اعزام شدند.
وی خاطر نشان کرد: مشاور مذهبی که این کاروان زیارتی را همراهی می کند مسائل اعتقادی و احکام نیز توسط ایشان به مددجویان آموزش داده می شود.
رئیس کمیته امداد داراب ، عنوان نمودند که این اردو به مدت 7 روز از مورخ 03/10/1397 لغایت 09/10/1397 است. هزینه تامین شده جهت این اردو را مبلغ 56000000 ریال اعلام نمود، که از محل مشارکت های مردمی تامین شد .
انتهای پیام


۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۲۸۵
کد خبر : ۱,۳۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید