دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) اقلید خبر داد

پرداخت بیش از 6 میلیارد ریال خدمات درمانی به بیماران صعب العلاج

photo
طی نه ماهه امسال بیش از 600 میلیون تومان هزینه درمانی بیماری های صعب العلاج ،زمین گیر ،خاص و موردی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) اقلیدپرداخت شده است.
به گزارش سیدجواد مسعودی روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید، یعقوب جاماسب بالاشهری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید با بیان اینکه یکی از ضروری ترین نیاز های خانواده های تحت حمایت رفع مشکلات درمانی آنها میباشد گفت:این بیماران با مشکلات عدید ه ای روبرو هستند که نهاد مقدس کمیته امداد این مهم را در برنامه های ابلاغی خود در قالب طرح شفا اجرا می کند.
وی در ادامه افزود: در نه ماهه امسال بیش از 600 میلیون تومان هزینه درمانی بیماری های صعب العلاج ،زمین گیر ،خاص و موردی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) اقلیدپرداخت شده است.
جاماسب خاطر نشان کرد:اداره اقلید دارای 65 نفر بیمار صعب العلاج ،45 نفر زمین گیر و 25 نفر بیماری های خاص است، همچنین 220 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد بیمه تامین اجتماعی شده و تا کنون بیش از 200 میلیون تومان هزینه برای آنان پرداخت شده است .
وی با بیان اینکه 180 کودک زیر شش سال این نهاد در طرح تغذیه قرار گرفته و در 9 ماهه نخست امسال 150 میلیون تومان خدمات به آنها داده شده است، عنوان کرد: هزار و 550 نفر از مددجویان اقلید تحت بیمه خدمات درمانی امدادی بوده و 15 ارگان درمانی با این اداره قرارداد دارند که در نه ماهه نخست 97 بیش از 600 میلیون تومان خدمات درمانی به مددجویان اقلیدی پرداخت شده است.
انتهای پیام
۲۳ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲
تعداد بازدید : ۲۶۰
کد خبر : ۱,۳۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید