دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اداره خرم بید اعلام کرد

اهدای 83 کمک هزینه خرید جهیزیه و ازدواج مددجویان

photo
رئیس کمیته امداد خرم بید از اهدا 83 کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان این شهرستان خبر داد.
با پرداخت بیش از یک میلیارد و 900 میلیون ریال کمک هزینه خرید جهیزیه و ازدواج در 9 ماهه امسال ، 83 نفر از دختران و پسران تحت حمایت کمیته امداد خرم بید به خانه بخت رفتند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خرم بید، عبدالله دهقانی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خرمبید گفت: طی 9 ماهه امسال 19۰ میلیون تومان کمک ‌هزینه ازدواج و جهیزیه به مددجویان این شهرستان اهدا شده است.
وی با بیان اینکه ازدواج یکی از مهمترین تاکیدات اسلام میباشد که میتواند ازبروز خیلی از معظلات اجتماعی جلوگیری کند،اظهار کرد:یکی از مهمترین فعالیت های این نهاد مقدس کمک به افراد نیازمند برای ازدواج بوده که در 9 ماهه ۹۷ تعداد 83 کمک هزینه ازدواج در خرم بید پرداخت شده است.
دهقانی ادامه داد: کمک به تامین جهیزیه دختران تحت پوشش، پرداخت کمک هزینه ازدواج فرزندان پسر و پرداخت کمک هزینه ازدواج مجدد زنان بی سرپرست از جمله حمایتهای این نهاد در راستای ترویج فرهنگ ازدواج و خودکفایی است .
وی در پایان یادآور شد: این زوجین قبل از ازدواج در کلاس های آموزشی شرکت و مهارت های لازم در خصوص همسرداری ، خانواده و فرزند پروری را کسب کرده اند .
انتهای پیام
۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : ۵۸۷
کد خبر : ۱,۲۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید