دکمه موبایل منو

اخبار

در 8 ماهه سال جاری رخ داد

بهره مندی 250خانوار تحت حمایت بواناتی از حق بیمه تامین اجتماعی

photo
رئیس کمیته امداد بوانات از اختصاص بیش از 53 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کمیته امداد امام خمینی(ره)بوانات، محمد حسین امیدی، رئیس کمیته امداد بوانات گزارشی از فعالیت های حوزه های مختلف این اداره در 8 ماهه سال جاری ارائه کرد.
وی درادامه با اشاره به اعتبار تخصیص داده شده در بخش اشتغالزایی در 8 ماهه امسال، اظهار کرد: مبلغ 53 میلیارد و 430 میلیون ریال اعتبار اشتغالزایی جذب شده است که 30 میلیارد ریال آن سهم اشتغال پایدار روستایی و مابقی تسهیلات تبصره16بوده است که توسط بانکهای عامل به مددجویان پرداخت شده است.
امیدی در ادامه با بیان اینکه 71 مورد جهیزیه در 8 ماهه سال 97 به مددجویان ارائه شده است، گفت:سرانه هر زوج در این مورد، 30 میلیون ریال و کمک هزینه داماد نیز 18 میلیون ریال بوده است.
رئیس کمیته امداد بوانات یادآور شد: 20 واحد مسکن مددجویی در سال جاری به ارزش 13 میلیارد ریال احداث و در حال تکمیل است.همچنین از محل صندوق امداد ولایت 189 مورد وام ضروری و کارگشایی به ارزش 5 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی تصریح کرد:در این مدت حق بیمه های تامین اجتماعی مددجویان واجدشرایط (زنان سرپرست خانوارشهری ومجریان طرحهای اشتغال) برای 250 خانوار به ارزش 1 میلیارد و 800 میلیون ریال نیز پرداخت شده است.
انتهای پیام

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱
تعداد بازدید : ۳۱۴
کد خبر : ۱,۲۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید